Життя

Тонни молока на допомогу людям та збройним силам: як працює «Волошкове поле» в умовах повномасштабної війни

. 2541

Попри війну та економічні складнощі в Україні відповідальний бізнес став опорою для держави. Один з таких соціально-відповідальних бізнесів – молочна компанія «Волошкове поле».

287

"Сьогодні важко кожному з нас… Нас то піднімає і бадьорить бойовий дух, то знову роздуми накривають голову тугою за майбутнє України.

Важко... Важко, але віра тримає! Тримає і тому я переконаний, що кожен день сьогодні має бути ще більш ефективним та результативним!

Треба робити те, що вмієш, те що може принести користь, а там і перемога не за горами", – каже Віталій Пустовіт, директор ПРАТ "Юрія", яке виробляє молочні продукти під маркою "Волошкове поле".

З початку повномасштабного вторгнення ПРАТ "Юрія" не лише не припинила роботу, а зосередила увагу на соціальному захисті своїх працівників, яких у неї майже тисяча. І звісно, стала допомагати українцям, які опинилися у скруті через агресію ворога.

Перш за все, компанія постійно забезпечує наявність свіжого різноманіття молокопродуктів на полицях магазинів, а також поставляє гуманітарну допомогу українцям і військовослужбовцям. Так, у березні підприємство безоплатно роздало жителям Черкас понад 10 тонн пастеризованого молока. Близько 10 тонн молочної продукції «Волошкове поле» отримали тероборона та ЗСУ.

425.jpg

Згодом вирушили на підмогу тим містам, які постраждали найбільше.

062

Наприклад, за перші два місяці повномасштабної війни компанія відправила у Харків допомогу людям вже тричі. У Чернігові пакунки з молокопродуктами отримали понад 5000 людей. Щоразу до збору гуманітарної допомоги у регіони, які того потребують, долучаються працівники і керівництво компанії. Допомагають крупами, макаронами, хлібом та іншими продуктами харчування. “Волошкове поле” на постійній основі співпрацює з місцевою владою, з волонтерами, іншими підприємствами та школами.

507

Продовжують допомагати і надалі. Так, у травні медзаклади Черкас та Київське обласне медичне об’єднання отримали 6,5 тонн молока, аби пацієнти мали свіжу і корисну їжу. Ще 4 тонни передали місцевій теробороні та прикордонникам.

10 піддонів медикаментів, зібраних компанією спільно зі «Спілкою юристів України», відправили на тероборону Жмеринки та Сєвєродонецька, громадській організації «Північний Харків» та Третю Черкаську міську лікарню.

Хоча червень лише почався, допомога уже не бариться. Минулого тижня 7 тонн молока для пацієнтів передано Черкаському обласному клінічному госпіталю, Третій Черкаській міській лікарні,  ГО «Українська Асоціація лікарів амбулаторної медицини» з Дніпра. До ГО «Північний Харків»  разом з гуманітарною допомогою, зібраною черкащанами, також відправиться і молоко.

Долучитись до підтримки захисників може кожен покупець, адже триває благодійна акція «Перемога за нами, разом ми – сила!». 50 копійок з кожної покупки молокопродукції у фірмових торгових точках «Волошкове поле» та «Формула смаку»  відправлять на підтримку української армії.

726

«Сьогодні як ніколи в Україні гостро стоїть питання продовольчої безпеки. Компанія відчуває свою відповідальність перед українцями за забезпечення молочними продуктами та, попри всі складнощі воєнного часу, продовжує працювати у штатному режимі, – розповідає генеральний директор молочної компанії «Волошкове поле» Андрій Табалов. – Для кожного з нас головне – це Перемога. Її нам обов’язково забезпечать наші Збройні Сили. І ми робимо все, щоб українські захисники мали для цього наснагу».

У компанії впевнені, що спільними зусиллями наближають перемогу України.

Реклама

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама