Життя

Чому колір металочерепиці впливає на її термін

. 2965

Металочерепиця – це той покрівельний матеріал, що представлений на нашому ринку великим асортиментом кольорів. Таке різноманіття дозволяє щоразу покупцеві обирати продукцію, яка має всі бажані зовнішні та технічні характеристики. Зокрема, майже всі фахівці дають поради стосовно того, як правильно обирати ті и інші характеристики матеріалу. Це стосується не тільки технічної боку, але й декоративної складової. Коли настає черга обирати колір металочерепиці, домовласнику варто орієнтуватися не тільки своїми вподобаннями, але й корисними порадами.

real 3e71dec0 e5a2 463f 89ca 53c5b713d1ca

Що має вплив на термін експлуатації металочерепиці?

Металочерепиця має тривалий термін служби, завдяки чому і користується найбільшим з усіх видів покрівельних матеріалів попитом. Саме така властивість, як довговічність, робить виріб привабливим для приватного будівництва, де кожен домовласник хоче використовувати тільки надійні будівельні матеріали. На тривалість її служби впливає ряд факторів, серед яких:

 • Умови експлуатації.
 • Технічні характеристики металевої черепиці.
 • Якість монтажу покрівлі.
 • Колір, який має металочерепиця.

Які кольори найпопулярніші?

Не дивуйтесь, що навіть те, який колір має металочерепиця, визначає, наскільки довго буде слугувати ваш дах. Серед представлених на ринку кольорів, найбільш цікавою металочерепиця вважається в наступних відтінках:

 • темно-коричневий,
 • графітовий,
 • червоний,
 • вишневий.

Саме в таких відтінках звикли всі бачити дахові споруди, облаштовані за допомогою металочерепиці. Вони насичені, витривалі, не піддаються вигоранню та створюють бажаний вигляд вашому будинку та покрівлі в особливості.

Як саме впливає колір на термін служби металочерепиці?

Варто відзначити, що поєднання темних відтінків з не надто якісною сталевою основою може призвести до пришвидшеного погіршення зовнішніх даних даху. Як наслідок:

 1. покрівля може покритися плямами, що псують зовнішній вигляд всієї конструкції,
 2. колір покрівлі може стати тьмяним та відповідно непривабливим,
 3. на сонці хвилясте покриття може вигоріти і тим самим виглядати така покрівля буде дуже не гарно.

Навіть якщо такі зміни матеріалу під впливом зовнішніх факторів не буде нести в собі зниження функціональності покриття, однак зовнішньо це буде суттєвою причиною для того, щоб домовласник задумався над заміною покрівельного матеріалу.

Але врахуйте, що не завжди металочерепиця темних відтінків саме так себе поведе в ході експлуатації. Такі наслідки можливі тільки в тому випадку, якщо не загострювати увагу над підбором технічних характеристик матеріалу. Будьте впевнені, що в разі придбання металочерепиці з найкращими експлуатаційними показниками ви можете не перейматись, що колись цей виріб вигорить чи втратить свою зовнішню привабливість.

Металочерепиця вже неодноразово доводила, що навіть через десять-двадцять років може мати такий самий вигляд, як тільки після облаштування даху.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама