Життя

Ветерани та члени їхніх сімей можуть отримати підтримку на ведення бізнесу

 Автор: Лариса Романюк. 3618

До завершення воєнного стану Український ветеранський фонд реалізовуватиме проєкт з мікрофінансування підприємницької діяльності.

 18 06 18

 

Ветерани та члени їхніх сімей, які стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати до 20 000 гривень включно на придбання товарів, необхідних для ведення власної справи, інформує Урядовий портал.

«Ми створили Український ветеранський фонд, щоб збільшити спроможності держави у фінансуванні ветеранської політики. Поки ветеран стоїть на захисті України, а бізнес веде, приміром, дружина чи чоловік, батьки або діти, то вони теж можуть подати заявку на відшкодування витрат. Також заявки можуть подавати члени родин загиблих воїнів»,зазначила пані міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Як отримати одноразову фінансову підтримку?

• Зібрати необхідні документи (паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни, чеки на покупку після 24.02.22 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД);

• надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму;

• отримати відповідь від фонду (за результатами перевірки пакета документів).

У разі правильного заповнення заявки, завантаження повного пакета документів разом із чеками на покупки заявники зможуть отримати відшкодування протягом 10 днів.

Раніше Гречка інформувала, що для фермерів і громад створили екокурс.

 

Поширюйте

Коментуйте