Життя

Українська мрія: наступного тижня в продажу з’явиться нова поштова марка (ФОТО)

. 3679

«Українська мрія» – так називається нова поштова марка, яку Укрпошта введе в обіг у День Конституції України, 28 червня.

 IMG 1096 1

 

Основою ескізів поштової марки «Українська мрія», конвертів, карток та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із Любомля Волинської області, де зображено повітряне судно, що летить до зірок.

«Марка уособлює незламність і волю українців: знищено літак, проте знищити українську мрію, прагнення до свободи не можливо. А головною мрією кожного є перемога над ворогом, яку українці наближають, працюючи кожен на своєму напрямку», – зазначили в пресслужбі АТ "Укрпошта" .

Придбати марку, що випущена тиражем три мільйони штук, можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. До поштової марки випущено художній конверт та листівку. Також запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.

«Як і на попередні поштові випуски, будуть діяти обмеження на кількість придбання марки. Один клієнт може замовити на одне замовлення не більше 2 маркових аркушів, 5 конвертів, 5 листівок», – кажуть в Укрпошті .

Погашення штемпелями “Перший день” відбудуться 28 червня в Києві та Гостомелі, а спецпогашення – у всіх філіях Укрпошти.

У благодійній лотереї для підтримки переселенців у Кропивницькому Гуманітарний центр громадської організації  «Територія успіху» розіграє поштові марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама