Життя

Де точно дадуть мікропозику та які умови кредитування в МФО?

. 2421

Мікропозика — оптимальна альтернатива кредитуванню в банку. Останні рідко надають кредити онлайн, а також не готові гарантувати отримання невеликої суми. Банки спеціалізуються на великих цільових кредитах, таких як придбання квартири, автомобіля, великогабаритної техніки, відкриття бізнесу тощо. Крім того, звернення до банку нерідко закінчується відмовою, якщо у потенційного клієнта недостатньо високий кредитний рейтинг. Це один із найбільш значущих чинників при ухваленні рішення щодо кредиту. Навпаки, у мікрофінансових компаніях є можливість отримати кредит без ретельних перевірок кредитної історії.

kredyt

Також послуги онлайн-кредитування мають на увазі мікропозики на картку. Більш просторічна назва цієї послуги — кредити до зарплати. Це невеликі позики на порівняно невелику суму та строк до 30 днів, які комфортно погасити після нарахування заробітної плати.

Яких МФО дадуть мікропозику без відмови?

З 2013 року в Україні з'явилося багато МФО, і станом на 2022 рік зараз активних налічується близько 1000. При цьому частина компаній припинила своє існування за цей період, частина більш амбітних та досвідчених досягла високого рівня та завоювала довіру українців. Наприклад, такі МФО як CreditPlus, Credit7, SlonCredit, SelfieCredit тощо — одні з найпередовіших фінансових організацій такого типу в країні.

У цих компаніях клієнти можуть розраховувати на прозорі умови кредитування, лояльні процентні ставки та цілодобове обслуговування.

На що звертають увагу МФО, коли ухвалюють рішення?

Усі компанії перевіряють кредитну історію. Автоматичний запит до УБКІ дозволяє відстежити дисципліну взяття та погашення заборгованостей клієнта за весь період його фінансової відповідальності. Таким чином, банки та МФО можуть дізнатися і про надійність позичальника та його можливості в розрізі виконання кредитних зобов'язань. Проте мікрофінансові організації надають гроші у борг із мінімальним акцентом на кредитну історію.

Такі організації звертають увагу на платоспроможність клієнта — суму доходу та його джерело, які він вказує при заповненні заявки. При цьому немає потреби надавати документальне підтвердження про наявність зарплати.

Чи можна збільшити шанси на схвалення мікропозики?

При виборі суми та строків на кредитному калькуляторі варто вибирати посильні параметри, які можна порівняти з реальними можливостями потенційного клієнта. Також варто відстежувати своє кредитне навантаження — за наявності багатьох активних кредитів у різних організаціях шанс отримання нового кредиту на картку зводиться до мінімуму. Якщо клієнт вибирає оптимальну суму та не є боржником багатьох компаній, він може розраховувати на автоматичне схвалення.

Щоб отримати кредит онлайн без проблем, важливо уважно заповнювати дані заявки. ПІБ, паспортні дані, ІПН, номер телефону та ін. Якщо ця інформація заповнена в невідповідному блоці або навмисне надані невірні дані, скорингова система автоматично відхиляє запит. Якщо під час перевірки буде відзначено спробу шахрайства, потенційний клієнт може назавжди потрапити до чорного списку і цієї компанії, і багатьох інших.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама