Життя

З’явилися нові можливості для жінок-переселенок, які проживають у Кропивницькому та області

 Автор: Лариса Романюк. 3762

 

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошує конкурс для жінок-переселенок на участь у проєкті «Адаптація через культуру».

 Na sajt 768x1024

 

Йдеться про можливість отримати знання та навички, що допоможуть переселенкам стабілізуватися економічно зараз і в майбутньому, де б вони не були.

У рамках проєкту планують реалізацію навчальної програми, яка включає:

• проведення навчальних семінарів з перукарської майстерності для 3-х груп жінок-переселенок (у кожній по 5 осіб);
• проведення навчальних семінарів з масажу для 1 групи жінок-переселенок з 5 осіб;
• проведення онлайнтренінгу для жінок-переселенок, які пройшли навчання з перукарської майстерності/масажу з просування власних послуг в мережі Інтернет.

Кількість учасниць-ВПО обмежена, відбір буде здійснюватися на конкурсних засадах (конкурс анкет та співбесіда).

Для участі у конкурсному відборі необхідно заповнити анкету та надіслати на електронну адресу ngo.iscm@gmail.com до 17:00 4 липня 2022 року (у темі листа зазначити Конкурс _Адаптація через культуру).

Контакти для уточнень: пошта ngo.iscm@gmail.com, або телефон: +38 (067) 131 80 15.

Довідково: проєкт «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», впроваджується за дорученням уряду Німеччини.

 

Мета проєкту «Адаптація через культуру» – сприяти адаптації внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Кіровоградські області шляхом освітньо-культурного проєкту з використанням в якості платформи для взаємодії закладів культури. 

Як раніше повідомляла "Гречка", для прозаїків, поетів, драматургів, есеїстів, перекладачів, літературних критиків, які перебувають в Україні або змушені були залишити Україну через війну, започаткували спеціальну програму.

 

 

Поширюйте

Коментуйте