Життя

Обираємо постільну білизну в дитяче ліжечко

. 2764

З появою новонародженого малюка, важливо подбати про комфортне та безпечне спальне місце для немовляти. Обов'язковий атрибут – дитяча постільна білизна https://babymax.com.ua/postel. Чому це так важливо, які постільні предмети входять у комплекти та як вибрати якісний та безпечний варіант?

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Обираємо постіль для новонароджених малюків.

Чому комфорт та якість постільної білизни відіграє важливу роль у здоров'ї та розвитку малюка? Пов'язано це з тим, що малюки 80% першого року життя проведуть саме в ліжку. Тому, що б малюк не страждав від сверблячки або інших ознак алергічних реакцій, дуже важливо, щоб постільна білизна була натуральною. Адже саме такий варіант стане безпечним рішенням для дитини.

Саме по собі поняття дитяча постільна білизна в ліжечко, погодьтеся, досить широке. Які предмети воно охоплює?

Перше що стосується цього поняття – матрац. Від його вибору безпосередньо залежатиме здоров'я спинки малюка. Наступний атрибут – комплект постільної білизни. Це саме те, що економить час багатьом батькам. Нема потреби купувати кожен атрибут ліжка окремо. Що ж включає стандартний (мінімальний) набір дитячої постільної білизни?

1. Простирадло.
2. Захисна огорожа (бортики).
3. Наволочка.
4. Подушка для новонародженого.
5. Ковдра.
6. Підковдра.

При необхідності батьки можуть доповнити комплект балдахіном, додатковою огорожею у вигляді кіски або стилізованим під постільну білизну дитячу - коконом.

На які параметри та характеристики варто звернути увагу під час вибору ліжка?

- Якість. Дитяча постільна білизна саме той елемент, який матиме прямий контакт зі шкірою малюка. Тому він повинен бути не тільки щільним і міцним, але й приємним на дотик. Саме міцний варіант зможе Вам прослужити довше.
- Матеріал. Ми вже згадували, що ліжко має бути натуральним. Але який матеріал краще вибрати? Коротка відповідь – бавовняна. Зверніть увагу на такі варіанти: ситець, 100% бавовна, сатин, плюш або поплін. Вони натуральні, досить міцні. Дозволять тілу дитини дихати і найголовніше, безпечні для ніжної шкіри малюка.
- Розмір. Цей параметр залежить від розміру спального місця малюка. Стандартний розмір постільної білизни – 120*60 см. Якщо ж Ви виготовляли ліжечко на замовлення, найімовірніше розмір буде не стандартним.
- Колір. Не варто брати надто яскраві, кислотні відтінки. Особливо якщо у Вас активне маля. Зверніть увагу на пастельніші відтінки: персиковий, бежевий, рожевий, блакитний, жовтий та інші.

Де ж купити якісну дитячу постільну білизну? Рекомендуємо звернутися до спеціалістів з дитячого магазину для малюків Бебімакс. Саме тут можна знайти безпечні варіанти білизни для малюків у широкому асортименті.

 Реклама
 
 
 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама