Життя

Від тактики до рецептів вибухівок: міжнародні експерти створили онлайн-бібліотеку для військових

. 2782

Міжнародна організація The Mozart Group, у яку входять військові екперти з різних країн світу, розробила онлайн-бібліотеку для українських захисниць і захисників. У ній у зручній формі можна знайти корисну інформацію про використання різного озброєння, тактики бою, рецепти виготовлення вибухівки, надання медичної допомоги.

biblioteka dlya vijskovuhСкріншот

«Мінібібліотека для військового» містить чотири розділи:

  • зброя,
  • тактика,
  • медицина,
  • вибухівка.

В онлайн-бібліотеці матеріали подані  в текстовому та відеоформаті. Наприклад, у розділі «Зброя» є відеоінструкції, як користуватися NLOW, ПТРК «Корсар» та іншим озброєнням, а розділі «Медицина» – слайди курсу тактичної медицини в бою.

«Бібліотека створена так, щоб військовий на фронті в разі потреби і за можливості міг легко знайти необхідну інформацію. Ця база знань – ще одна зброя у боротьбі з російськими окупантами, ще один помічник на шляху до нашої перемоги», – зазначають фахівці.

Онлайн-платформа «Мінібібліотека для військового» доступна за посиланням tmg-training.org.ua. Також платформу можна встановити додатком на Android, робота над iOS-версією триває.

 Як повідомляла «Гречка», у Кіровоградському обласному госпіталі надають безкоштовні послуги з психологічної реабілітації учасникам бойових дій та їхнім родинам.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама