Життя

Дитина хоче електросамокат – як вибрати

. 2981

Електросамокат – гарний засіб пересування, що дозволяє їздити завдяки електриці. Для дитини поїздка на ньому може перетворитися на справжню подорож. Але не всі батьки знають, як правильно підбирати модель. Багато губляться при величезній кількості різних електросамокатів. З цієї статті ви дізнаєтеся про основні критерії підбору, що полегшить завдання.

Best Kids Electric Scooters

Основні правила підбору електросамоката

Головне тут – призначення. Від цього залежить, на які технічні характеристики слід звертати увагу насамперед. Визначтеся з основними та другорядними параметрами, попередньо порадившись із дитиною. Зазвичай до основних складових електросамокату відносять:

  1. Акумулятор. Він може бути літієвим чи свинцевим. Перші відрізняються підвищеною якістю, другі багато важать і вважаються менш продуктивними.
  2. Розмір коліс. Він буває різним – існують мініатюрні моделі з невеликими коліщатками та електросамокати з великими комплектуючими. Чим більший діаметр цієї деталі, тим легше кататися, але є і недолік – моделі з великими колесами багато важать.
  3. Тип коліс. У багатьох електросамокатах встановлюють пневматичні (надувні), литі та перфоровані. У перших хороша амортизація, але вони легко проколюються, другі не так поглинають вібрацію, треті відрізняються довгим експлуатаційним терміном.
  4. Двигун. На ринку розрізняють мотор-колесо та моделі з ланцюговим приводом (мотор з'єднаний з колесом за допомогою ланцюга). Перший варіант за багатьма параметрами вважається кращим, другий бюджетніший.
  5. Швидкість електросамоката. Різні моделі можуть розвивати її від 10 до 100 км/год. Дитині знадобиться модель з невеликою швидкістю до 30 км/год, якщо ви не плануєте регулярно подорожувати і брати її з собою. Подібними електросамокатами легко керувати, вони можуть зупинитися будь-якої миті.
  6. Вага. Маса моделей варіюється від 8 до 19 кг. Бувають і великі електросамокати, але призначені для дорослих. Тут варто підбирати модель разом із дитиною. Він повинен оглянути транспорт і зрозуміти, який варіант буде найзручнішим. Якщо такої можливості немає, вибирайте середню модель. Враховуйте, що чим легше електросамокат, тим менша відстань може проїхати через невеликі розміри акумулятора.

Не купуйте транспорт без відома дитини. Це той випадок, коли варто порадитися з нею, перш ніж приймати остаточне рішення. Ви можете переглянути електросамокати в Кропивницькому, ознайомитись з їх технічними характеристиками та скласти перелік найбільш відповідних моделей. Потім достатньо показати їх дитині та визначитися з моделлю. Враховуючи нинішню ситуацію, багато людей намагатимуться заощадити, але пам'ятайте, що дешеві електросамокати швидко виходять з ладу.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама