Життя

Готувати з Ектором і «Волошковим полем»: в ефір СТБ вийде нове шоу

. 2063

У липні в ефір каналу СТБ повертається Ектор Хіменес-Браво у ранковому кулінарному шоу. Серед брендів, які підтримали нові випуски, є і «Волошкове поле».

Ektor

Ранкове шоу «Прокинься з Ектором» виходитиме щосуботи вже з 30 липня. Анонсується, що Ектор разом з відомими гостями готуватимуть страви за практичними рецептами, які легко буде повторити на будь-якій кухні: домашній, волонтерській чи навіть польовій.

Партнерами нового шоу виступили два українських бренди, один з яких – молочна компанія «Волошкове поле».

«Для нас важливо, що наші партнери розділяють такі ж гуманітарні цінності. Ми віримо, що в цьому партнерстві ми зможемо створити багато корисних продуктів для українських глядачів та прискорити процес відновлення нашої країни та її креативної індустрії», – зазначила генеральна директорка телеканалу СТБ.

У компанії «Волошкове поле» також підкреслили, що для них важливо допомагати українцям і працювати на благо та підтримку країни.

«Для нас це партнерство – ще одне підтвердження соціальної відповідальності бізнесу. Це зрозуміла місія: через нові рецепти з простими продуктами, які є в цей час на полицях – піклуватись про здоров’я та харчування українців», – додав директор агенції Brand Booster Анатолій Покровський.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама