Життя

Смартфон з Android чи iOS – який краще обрати

. 3269

Суперечки про те, яка з операційних систем краща, тривають з моменту появи смартфонів під управлінням Андроїд та iOS. Кожен варіант має свої переваги та недоліки, які необхідно враховувати при виборі.

На українському ринку представлені смартфони з Андроїд та iOS від провідних виробників електроніки. Придбати їхню продукцію пропонує сайт Алло у Кропивницькому на найвигідніших умовах. Від можливостей операційної системи смартфона залежить комфортність користування гаджетом, тому до вибору слід поставитись відповідально.

Операційні системи Android та iOS: відмінності

Кожна з операційних систем має свої переваги, наприклад у Android (розробник Google) більше функцій, а у iOS (розробник Apple) краще безпека. Експерти вказують на те, що Android від початку була відкритою операційною системою, в яку могли вносити зміни сторонні розробники, тоді як iOS є варіантом закритого типу із суворим контролем провайдера над змінами.

На світовому ринку представлені смартфони з ОС Андроїд у широкій різноманітності моделей – бюджетні та преміальні, прості та у вигляді складаної книжки, від безлічі відомих та не дуже популярних виробників. Смартфони з iOS можуть бути лише в одному форм-факторі та постачаються тільки від американської компанії Apple. Apple нечасто радує шанувальників новинками, у той час як Андроїд можна встановити на девайс з будь-яким форм фактором та від будь-якого виробника.

iPhone залишаються преміальним продуктом, на відміну від Android, що пропонуються за цілком демократичними цінами.

Дизайн головного екрану

Смартфони Андроїд відрізняє «дизайнерський хаос» незалежно від виробника девайса та дизайну інтерфейсу. Іконки програм тривалий час мали різну форму, потім Google стандартизувала частково форму значків. Але досі зустрічаються смартфони з круглими, квадратними та «логотипними» іконками.

Айфони на iOS завжди були з іконками однієї форми, які розміщені на головному екрані акуратно, в єдиному стилі.

Навігація по системі

У простого iOS відсутні додаткові налаштування, через які можна «загубитися» в меню. В Андроїд пошук потрібного меню складніший, та без досвіду знайти необхідне непросто.

Встановлення нових програм

На гаджет з Андроїдом встановити нову програму користувач може без проблем. Це і пояснює популярність, якою користуються смартфони в Кропивницькому з цією ОС. У гаджет з iOS користувачі можуть встановлювати лише передбачені програми, оскільки деякі обмеження на вибір джерела для завантаження софту обійти неможливо.

Стабільність, оновлення та продуктивність

Андроїд вважається менш стабільною, ніж iOS, системою. Пояснюється низький рівень стабільності тим, що Google створював ОС, оптимізовану під тисячі смартфонів, а iOS працює лише на айфонах. Оновлюється ОС швидко та легко, причому навіть на старих моделях.

iOS легше, ніж Андроїд, та потребує менше ресурсів оперативної пам’яті. Однак при оновленні система може гальмувати перші три дні через сканування вмісту смартфона. Фахівці рекомендують робити резервні копії перед оновленням операційної системи.

Деякі експерти стверджують, що iOS вибирають користувачі, які звикли до цієї операційної системи та не бажають нічого змінювати.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама