Життя

В Україні запустили платформу для допомоги ЗСУ іноземцями

. 2934

Віднині іноземні громадяни мають можливість задонатити на українське військо, а натомість замовити напис на будь-якому снаряді, який полетить у бік російського окупанта.

 232022 07 22 13 51 03

Українські волонтери запустили нову платформу для допомоги Збройним Силам України.

Закордонні друзі України також хочуть допомогти ЗСУ нищити росіян, в медіаентрі Україна-Укрінформ заявив співзасновник порталу «Мілітарний» Олександр Аргат.

«Цей проєкт допоможе активніше знищувати ворога, а також дасть можливість нашим друзям з-за кордону активно допомагати українському війську. Для того, щоб вони отримували естетичне задоволення від того, що допомагають, а також усвідомлювали, що вони допомагають боротися з тоталітарним режимом», – сказав він.

Олександр Аргат розповів, що українські артилеристи на одному зі снарядів написали нідерландською мовою «послання» для ворога – це вам за МН-17. Після того, як фото зі снарядом розійшлися мережею інтернет, стало зрозуміло, що закордонні друзі дуже емоційно на це реагують і прагнуть у різні способи мститися Росії за всі історичні злочини.

«Так народилася ідея проекту RevengeFor – за написи, які відображають помсту Росії за кривди іншим народам протягом всієї історії, ми пропонуємо іноземцям донатити на ЗСУ. Перерахунок відразу буде на фонд «Повернись живим», який уже довів свою компетентність», – наголосив Олександр Аргат.

Директор БФ “Повернися живим” Тарас Чмут зазначив, що ця війна – це протистояння між варварством та західною цивілізацією.

«Для багатьох громадян з усього світу ця війна – персональні історії родини. Через волонтерів вони зможуть допомогти нашим збройним силам та помститися за кривди», – сказав він.

Усі кошти йтимуть на допомогу ЗСУ, наголосив директор фонду «Повернись живим».

Ознайомитись з умовами можна за посиланням.

Як писала "Гречка", сьогодні, 23 липня, російські ракети поцілили у військовий аеродром «Канатове» та в один з об’єктів «Укрзалізниці»

Поширюйте

Коментуйте


Реклама