Життя

Міське планування під час війни: студентів запрошують на навчання

. 2918

 

Київська школа економіки запрошує на навчання 20 мотивованих та стійких студентів, які прагнуть отримати нові знання для відбудови українських територій під час та після війни.

 bud 2

 

Заняття пройдуть 1-2 серпня у форматі літньої школи з міського планування під час війни «Building back a better Ukraine”.

Студенти літньої школи можуть бути представниками різних сфер та дисциплін, які спеціалізуються на вивченні міського планування та потреб громад: архітектори, соціологи, антропологи, спеціалісти з географії, демографії, економіки, екологи.

«Перед нами стоїть виклик – створити план відновлення пошкоджених та зруйнованих територій ще під час війни. Передусім, він має фокусуватися на потребах громад: відбудова повинна відбуватися швидко, інфраструктура – бути інклюзивною, враховувати прогнозовану кількість населення в містах та відповідну кількість «зелених» територій», – наголошує ректор Університету Київської школи економіки Тимофій Брік.

Студенти будуть працювати в командах над спільними проєктами.

Робочі мови – англійська та українська.

«Маємо вже сьогодні працювати над створенням кращої України, кращих міст і містечок, ніж вони були до 24 лютого. Для цього ми поєднуємо світовий досвід та знання топових нідерландських університетів із реальними викликами людей з українських міст. Подавайтесь на програму. Будемо створювати наше спільне, краще майбутнє», – каже засновник Method Büro та співорганізатор літньої школи Володимир Кадигроб.

Серед викладачів школи – професори Гронінгенського університету (Нідерланди, входить до ТОП-3 європейських університетів в областях екології, наук про матеріали, хімії та астрономії), Брюссельського вільного університету (Бельгія), Утрехтського університету (Нідерланди) та Делфтського технічного університету (Нідерланди).

Щоб подати заявку на участь у літній школі потрібно заповнити форму до 28 липня.

Більше про умови участі, викладачів та розклад літньої школи можна дізнатися за посиланням.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама