Життя

Нацбанк запровадив зміни щодо торгівлі іноземними валютами

 Автор: Лариса Романюк. 3826

Задля мінімізації спекуляцій та створення конкурентного середовища НБУ посилив вимоги до небанківських  установ  щодо організації торгівлі готівковою валютою.

 1659111732 5639

Про це йдеться на офіційному сайті установи.

Відтепер інформація про встановлені курси купівлі та продажу іноземних валют можна розміщувати винятково в касах установ та їх структурних підрозділів.

«Небанківським фінансовим установам та операторам поштового зв'язку забороняється здійснювати інформування про встановлені курси купівлі та продажу іноземних валют поза межами кас установ та їх структурних підрозділів, привертаючи до них додаткову надмірну увагу будь-якими цифровими значеннями чи символами», – йдеться в постанові Правління Національного банку України за № 165 , що набирала чинності вчора, 29 липня.

Водночас для контролю за дотриманням небанківськими фінансовими установами та операторами поштового зв'язку порядку здійснення валютних операцій та забезпечення безпеки в період дії воєнного стану процес купівлі-продажу валют повинен здійснюватися із обов'язковим веденням відеоспостереження.

Раніше Національний банк змінив правила встановлення курсу обміну валюти в Україні та курсу при розрахунках закордоном.

Як писала "Гречка", 24 липня в Україні запрацювали нові правила отримання водійського посвідчення.

Поширюйте

Коментуйте