Життя

Маски для волосся: міфи та правда

. 2398

Велика кількість інформації, більша частина якої не завжди правдива, та бажання деяких людей легко заробити гроші часто призводить до плутанини, коли справа стосується косметичних засобів. Догляд за шкірою обличчя та волоссям найчастіше обростає різноманітними міфами від незрозумілих експертів. Поговоримо про маски для волосся та їхнє призначення, розберемося, що для них корисно насправді, а в які міфи не варто вірити.

unnamed

Нормальний результат є лише після постійного використання

Дехто розповсюджує інформацію, що оптимальний результат від маски можна отримати лише у разі використання засобу після кожного миття голови. Регулярність нанесення кремової текстури маски на волосся залежить від типу волосся, сезону, стану локонів та навіть їх довжини. У середньому експерти рекомендують використовувати маску 1-2 рази на тиждень.

Залежно від потреб можна збільшувати чи зменшувати кількість застосувань. Більш детальну інструкцію з використання варто розглядати окремо для кожного продукту.

Як правильно наносити маску

Насправді маска не наноситься на шкіру голови. Це пояснюється тим, що:

  • корені волосся мало потребують догляду взагалі;
  • нанесення засобів на корені сприяє обтяженню локонів;
  • маска на коренях може погано впливати на шкіру голови.

Частіше маски наносять на сухе чи посічене волосся. Через потребу додаткового догляду треба зволожувати середню частину та кінчики волосків, не торкаючись коренів.

Після нанесення маски волосся потрібно розчесати

Щоб засоби догляду рівномірно розподілялися на пасмах, можна використовувати гребінець. Бажано обрати варіант з тонкими та рідкими зубцями, щоб розчесати волосся. Занадто часте розташування зубців на гребінці призведе до повного зняття засобу.

Як альтернативу можна використовувати власні пальці. Намагайтеся розподілити маску по всій довжині. Таку техніку можна використовувати й для нанесення кондиціонера.

Маска забирає об'єм

Якщо ваше волосся тонке, то будьте готові до зменшення об'єму. Його маска насправді зменшує, адже волосся стає більш слухняним, а окремі волоски щільно прилягають один до одного. Існують спеціальні засоби для тонкого волосся, які розв'язують подібні проблеми. Знайти всі варіанти догляду можна в магазині yves-rocher.ua.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама