Життя

Одеський хлібозавод за підтримки кропивницького підприємця придбав авто для ЗСУ

. 2285

 

Одеський хлібозавод, завдяки проведеній акції та фінансовій підтримці кропивницького підприємця Андрія Табалова, змогли придбати автомобіль для бійців ЗСУ.

 

307152165 583035440134710 3748417873732279846 n

Зокрема, Одеський хлібозавод № 4 та кіт-пекар протягом серпня провели акцію, в якій з кожного придбаного батону Нарізного ТМ «Одеський хлібозавод № 4» відраховували 50 копійок на придбання автівки для ЗСУ.

"Акцію організували аби виконати прохання Благодійного фонду «Україна. Південь. Воля.» у забезпеченні автомобілем наших мужніх воїнів, від швидкого пересування яких зараз залежить спокій українців та зростаюча кількість збитих  ворожих ракет та дронів", - повідомили на підприємстві.

Купити автомобіль також вдалося завдяки підтримці від керівництва ТОВ «Одеський хлібозавод № 4» та фінансової допомоги Генерального директора молочної компанії «Волошкове поле» Андрія Табалова.

39

А також завдяки ручній праці підрозділу «Одеських кікімор» з плетіння 40 метрів маскувальної сітки для укриття авто, підтримці одеських художників та авторів відомих LBWS.CATS, та завдяки підтримці кожного одесита, хто купував благодійний батон.

38

"Ми вдячні кожному, хто зробив цей момент можливим, кожному, хто захищає нашу Україну, кожному, хто не залишається осторонь, ми  вдячні  кожному, хто з нами разом до перемоги!"- наголосили організатори акції.

Реклама

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама