Життя

У Кіровоградській області покращиться мобільний зв'язок: додасться 35 нових веж

. 1575

 Попри повномасштабне вторгнення у громадах Кіровоградщини цьогоріч встановили 22 вежі мобільного зв’язку. Ще 13 планують облаштувати найближчим часом. Адже через повномасштабну війну потреба у якісном зв’язку стала ще актуальнішою.

 

mob.zviazok

Тому один із операторів мобільного зв’язку винайшов можливість встановити на території області кілька десятків базових станцій. Перемовини вело керівництво Кропивницького району за підтримки народного депутата України від округу № 100 Ігоря Мурдія.

Мобільні вежі - найсучасніше обладнання, що є безпечним для здоров’я та жодним чином не впливає на навколишнє середовище - встановили чи планують встановити по всій області, тож вже незабаром жителі області отримають кращу якість зв'язку.

“В першу чергу, хотів би подякувати громадам області за активну позицію та максимальне сприяння цьому важливому процесу. Адже, сьогодні цінність стабільного якісного зв’язку важко переоцінити. Зі свого боку, разом з колегами по Парламенту, ми намагаємося максимально швидко реагувати на усі виклики. Зокрема, і з цього питання. Адже не так давно на рівні Закону ми ухвалили низку змін, що дозволили спростити процедуру отримання земельних ділянок під потреби розширення комунікаційних мереж, мереж мобільного зв’язку. В наших планах продовжити цю тенденцію та наступного року в такому ж темпі забезпечити вдосконалення сітки базових станцій мобільного зв’язку по всій області”, - розповів народний депутат Ігор Мурдій.

2199214a 1428 40af 8d50 fa3259b96014

Одна з таких веж, яка охоплює близько 800 жителів села Червоний Яр, запрацювала в Аджамській громаді. До цього зв'язок там був дуже поганий, а подекуди його взагалі не було.

"Ми дуже вдячні за те, що тепер місцеві мешканці мають якісний зв'язок, який допомагає і вчасно викликати швидку, і поспілкуватися з рідними, які далеко, адже в нас живе багато переселенців. Крім того, це спрощує життя для тих, кому потрібна допомога соцпрацівників, адже тепер з ними легко можна зв'язатися через мобільний телефон", - висловила вдячність очільниця Аджамської громади Тетяна Зайченко.

А от на території Компаніївської громади планують встановити дві такі вежі. Наразі вже знайшли під них земельні ділянки, рішення про виділення яких повинні затвердити вже 10 листопада під час сесії селищної ради.

"Селищні депутати це питання обговорили, знайшли ділянки і вже 10 листопада на сесії розглядатимуть проєкт рішення щодо затвердження їх виділення", - розповів у коментарі очільник громади Олександр Маслюков.

За його словами, ці 2 вежі охоплять мобільним зв'язком понад 10 населених пунктів громади. Роботи із облаштування цих об'єктів планують завершити до кінця цього року. На цьому зупинятися не планують і працюватимуть над можливістю встановити ще кілька таких веж.

7c79afac e311 412c af0b e53aa895a54f

Такі приклади співпраці влади і бізнесу заради інтересів громад та їх жителів, налаштовують на оптимізм та дають надію на швидку та якісну відбудову України після Перемоги. Відтак, вже наступного року у планах ще більше розширити мережу базових станцій мобільного зв’язку на Кіровоградщині.

1d735b50 b373 4946 bb9d 8d268f6cd323

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама