Терапія творчістю: в Україні презентували безкоштовні артрозмальовки для дітей

13:10, 20 Листопада, 2022

В Україні міжнародний фонд презентував для дітей терапевтичну артрозмальовку для подолання стресових ситуацій.

Як повідомляє Міністерство освіти та науки України, цей продукт презентує в Україні міжнародний благодійний фонд «Parimatch Foundation Ukraine» в межах програми «Mental Health».

Основою розмальовки є методика професорки кафедри психології та педагогіки Київського міжнародного університету, кандидатки психологічних наук і експертки дитячої психології в напрямі «терапія творчістю» Вікторії Назаревич.

Проєкт створений для того, аби забезпечити дитині стабільний психологічний та моральний стан під час стресових ситуацій, призначена для дітей від 4-15 років.

“Артрозмальовка стане у нагоді батькам та опікунам, вчителям, педагогам, волонтерам дитячих центрів, соціальним працівникам, кураторам дитячих програм, інклюзивним помічникам дитини та дефектологам. А також фахівцям супровідних професій, які перебувають у прямій взаємодії з дитиною та забезпечують її здоровий психічний, моральний та фізичний стан”, – зазначають у МОН.

Артрозмальовку можна безкоштовно завантажити за цим посиланням.

Останні новини по темі
Страви з курятиною та овочами (ФОТО, ВІДЕО)
19 208vr5e64
Dan.IT volunteers light
Волонтери можуть отримати грант на безкоштовне навчання з ІТ
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024