Життя

Активістки з Кіровоградщини створили чат-бот про працевлаштування і розвиток

. 1955

Олександрійський гендерний інфоцентр запустив чат-бот "ВАЖЛИВА", що містить інформацію з питань працевлаштування, особистого розвитку та навичок майбутнього.

robotodavez

Наразі в ньому зібрана корисна інформація для тих, хто перебуває в пошуку роботи.

Тут зібрані статті та корисні посилання на ресурси для пошуку роботи, написання резюме, даються поради, як підготуватись до співбесіди та не стати жертвою шахраїв (підозрілі співбесіди).

Є також розділ для тих, хто хоче започаткувати власну справу. У чат-боті міститься інформація про те, як розробити бізнес-план, з чого почати реалізацію своєї ідеї, як відкрити ФОП.

Над створенням чат-боту працювала команда проєкту "Жіноче лідерство: на шляху відновлення України", яка з вересня 2022 у чотирьох громадах з Кіровоградської та Полтавської областей працювали над підтримкою жіночого підприємництва.

"Ми вивчали потреби аудиторії (жінки, що долучені до телеграм-спільноо "Жіночий консиліум", жінки, що відвідують заходи в межах проєкту: місцеві та ВПО). Взяті до уваги поради коучів та кар'єрних консультантів, що долучені до проєкту. Аудиторія не обмежується лише географією Кіровоградської та Полтавської областей, де реалізується проєкт", - каже комунікаційниця проєкту Олена Постельняк.

Доєднатись до чат-боту може будь-хто, хто знаходиться в пошуку роботи. В чат-боті є пункт "додати", де аудиторія має змогу задати запитання, відповіді на яке не знайшлось в чат-боті. Його підготують спеціалісти, а команда проєкту додасть до чат-боту.

Так, при формуванні чат-боту були враховані потреби жінок, але він може бути корисним і чоловікам.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама