Життя

Навіщо потрібне крісло-гойдалка для новонароджених? 4 причини

. 1014

У продажу сьогодні досить часто зустрічаються не тільки всілякі люльки та ліжечка, а й крісла-гойдалки для новонароджених. Ще їх називають шезлонгами. Але щоб зрозуміти, яку саме модель купити, важливо знати, навіщо вам потрібна ця річ. Розглянемо найпопулярніші причини купівлі шезлонгу.

image1 copy copy copy copy copy

Навіщо вам і вашому малюкові крісло-гойдалка?

Крісло качалка для дітей потрібно як мінімум з 4 причин.

1. Звільнити мамині руки після пологів

Шезлонги для малюків мають пологе ложе, а також мобіль з іграшками, спокійну музику та навіть м'який вібромасаж. Нерідко в подібних моделях можна зустріти звук биття серця – для малюків він знайомий, тому вони швидко заспокоюються та засинають.

2. Щоб знайти заняття для чада, яке трохи подорослішало

Вибирайте шезлонги, які оснащені пружними ніжками, якщо плануєте використовувати їх довше, ніж перші пару місяців з моменту народження малюка. Також крісла-гойдалки для дітей, що підросли, обов'язково повинні бути оснащені іграшками і мелодіями. Часто дуги в таких моделях розраховані на 2 режими роботи – постійне звучання музики або її включення на певну дію (наприклад, якщо дитина схопить іграшку). 

А ніжки, що пружинять, також відмінно розважають – до піврічного віку діти вже чудово розуміють, що самі можуть гойдатися у своїй качалці. Головне – використовувати ремені безпеки та розташовувати крісло на рівній поверхні, щоб забезпечити стійкість.

3. Без праці переносити малюка з однієї кімнати в іншу

Якщо ви виберете модель з бічними ручками, тоді ви зможете легко переносити з собою спляче немовля з кімнати в кімнату. А головне – за такого перенесення ризики розбудити чадо мінімальні.

4. Тому що інші батьки вже мають таке крісло

Ось, здавалося б, найбанальніша причина, адже так і є. І в цьому є певна логіка – якщо цим пристосуванням багато хто користується, значить, воно дійсно зручне та корисне. Але краще не орендувати крісло-гойдалку, а придбати своє власне. А якщо ви купите качалку від перевіреного бренду, зможете продати її досить вигідно, майже не втративши вартості. І модель вибирайте не «як у моєї куми», а таку, що відповідає потребам – вашим та вашого малюка. Наприклад, мами-фрілансери, що працюють вдома, обирають моделі з педаллю – доки руки зайняті кнопками комп'ютера, нога штовхає педаль та качає шезлонг. Хоча є й моделі з моторчиком, який зробить все за вас.

Тож, крісло-гойдалка або шезлонг – це дійсно зручно, сучасно і варте того, щоб його купити.

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама