Життя

Що придбати для роботи вдома: ноутбук чи планшет

. 737

Ще за часів карантину багато працівників перейшли на віддалену роботу, цей формат також допомагає зберегти бізнес за повномасштабного російського вторгнення. Переїхавши в більш безпечні регіони, українці й надалі працюють, сплачують податки та донатять на ЗСУ. І в цьому їм допомагає техніка — зазвичай ноутбуки або планшети. Який пристрій краще підходить для роботи вдома? Розберемо переваги та недоліки, щоб зробити правильний вибір.

Ноутбук і планшет: що спільного

Ці пристрої багато в чому схожі. На відміну від ПК, ноутбук та планшет можуть працювати в автономному режимі, мають компактні розміри та невелику вагу. Їх зручно перевозити, можна взяти із собою для роботи в парку, на вулиці, у кав’ярні та будь-якому іншому місці. 

Обидва типи техніки здатні працювати без підключення периферійних пристроїв. До планшета можна під’єднати клавіатуру, а до ноутбука — комп’ютерну мишку, але допускається робота і без сторонніх аксесуарів. Як правило, для виконання різноманітних завдань вистачає тачпаду та сенсорного дисплея.

Відмінні риси лептопа й планшета

Пристрої тримають заряд кілька годин, тому їх можна використовувати деякий час за браком розетки або взагалі без світла. Лептоп та планшет відрізняються за призначенням, функціоналом і типом завдань, які вони здатні виконувати. Відмінні риси:

  1. Операційна система. Здебільшого планшети працюють на базі Android, деякі — на iOS, а ноутбуки використовують Mac, Linux чи Windows, що дає змогу швидше та ефективніше виконувати робочі завдання.
  2. Потужність та функціонал. Ноутбуки мають габаритніші компоненти, від яких залежить продуктивність пристрою. Лептопи краще підходять для реалізації складних професійних завдань із відеомонтажу, дизайну та архітектури.
  3. Автономність. Чим менше пристрій, тим довше він працює без підзарядки.
  4. Зручність користування. Для введення даних на планшеті застосовується сенсорний дисплей, а на ноутбуці ― клавіатура.

За браком Wi-Fi-з’єднання планшет можна під’єднати до мобільного зв’язку. Це дає змогу й надалі працювати. Для цього власнику знадобиться 4G-модем або смартфон.

Планшети й ноутбуки для роботи 

Інтернет-магазин Eldorado.ua пропонує великий асортимент лептопів та планшетів для роботи. Вибираючи пристрій, враховуйте персональні завдання, які потрібно виконувати. Наприклад, для розроблення IT-продуктів, монтажу, моделювання, створення анімації потрібне професійне програмне забезпечення. Для виконання цих завдань призначені ноутбуки з відповідними параметрами.

Для оброблення фото, малювання, роботи з ілюстраціями краще підійде графічний планшет. Звичайний таблет, що довго тримає заряд, знадобиться в поїздках, коли треба швидко обробити та передати інформацію.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама