Життя

Людина має бронь на роботі й отримала повістку: як діяти

 Автор: Таміла Делюрман. 3009

 В Україні триває мобілізація. Деякі категорії потеційних призовників мають бронь від призову на роботі. Чи можуть такі працівники отримати повістку та як діяти у випадках, коли людина має бронь від призову, а їй вручили повістку - пояснили у Міноборони.

 

2699098 osnovne pro povistki yak hto i komu vruchayut

За інформацією Military Media Center, начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Роман Горбач розповів, що можуть траплятися випадки, коли повістку вручають військовозобов’язаному, який має бронь або відстрочку.

"Військовозобов’язаний, який має бронь від призову по мобілізації, усі документи, котрі це посвідчують, має носити з собою. І при їхньому пред’явленні вручення повістки не буде, — повідомив полковник Роман Горбач. — Але, якщо воно вже так сталося, то зі всіма цими документами потрібно прибути до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки і ця повістка буде анульована."

Хто може отримати бронь у період воєнного стану

Згідно зі статтею 25 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють:

  • в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів;
  • на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для виконання встановлених мобілізаційних завдань (замовлень);
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг, необхідних для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань;
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Критерії та порядок, за якими визначають підприємства, установи й організація, які відносяться до критичної інфраструктури, встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Нагадаємо, у Кіровоградському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) на запит "Гречки" пояснили правила вручення повісток у 2023 році і розповіли , де, хто і кому може вручати повістки.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте