Життя

​​​​​​​Автошини Barum: ТОП моделі 2023

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2700

Покришки чеського бренду добре відомі водіям в Україні вже не перший десяток років. Проте компанія щороку вдосконалює лінійку гуми для легкових авто, кросоверів, легковантажного та вантажного транспорту.

Untitled

Наприклад, покришка 245 45 18 Barum буде чудовим вибором для багатьох власників седанів.

Більше про новинки чеського виробника знають фахівці інтернет-магазину шин та дисків Асканія Шина.

Шини Барум виробник, країна

Історія бренду стартує на початку ХХ століття з розквіту виробництва взуття талановитим промисловцем, винахідником та інженером Томашем Бата. Так, вже до кінця 20-х років взуттєва компанія Бата домінувала на ринку Чехії. Але випускала не тільки взуття, а ще й покришки для велосипедів, що також приносило гарний прибуток.

На початку 30-х Бата налагодив конвеєрне виробництво, що дозволило втричі підняти продуктивність праці. Велика частина продукції уходила на експорт, але у цей період керівництво фірми стикнулося з проблемою – покришки для вантажівок, що перевозили взуття за кордон, швидко зношувались, а нові купувати було не вигідно, оскільки гума була імпортна та дорога.

Аби оптимізувати транспортні витрати, Томаш Бата розгортає виробництво вантажних покришок на своїх промислових майданчиках. Таким чином, ціна одної автомобільної шини для компанії знизилась вчетверо, що дозволило розвивати продажі вже у Чехії.

Після Другої світової війни компанія, до складу якої увійшли ще дві фірми (Рубена та Мітас), вже сформувалась як Barum та постачала покришки для автомобілів по всій Східній Європі. Після розвалу соцтабору 1992 року Барум увійшла до складу німецької компанії Continental AG та динамічно розвивається досі.

zBA_fosECfOMpumMrLBQkSNxqLdDObyVNW1htYSJGImG-gmTwXQ3qHzA67i3PFNVcatz9TNrrVTwTZxLNJpiX9Eq26s6XiqSRt60xdyorI29A796rL_zACTGK9b2YVeurES1z0MO1MGbw4S-B2sRKSs

Автошини Barum сьогодні

Практично щороку експерти вивчають нові моделі та покращені модифікації вже відомих типів чеських шин. Загалом компанія робить ставку на гуму для звичайних водіїв легковиків, мікроавтобусів та вантажівок. Тому ціна покришок Barum більш ніж демократична, а стандарти якості – світові.

Відгуки про шини Барум, здебільшого від водіїв з України, свідчать про великий ресурс та витривалість. Міцність покришки залежить від її моделі. Наприклад, модель Barum Vanis 2 225/70 R15C 112/110R (для комерційного транспорту) має підсилений каркас та боковину зі збільшеною кількістю шарів. Ця модель змінила в лінійці Barum Vanis та перевищує її по низці параметрів:

 • фрикційні властивості зросли на 5%;
 • економія палива покращилась на 8%;
 • гальмівний шлях зменшився на 8%;
 • стійкість до зношення та загальний пробіг збільшились на 11 та 12%% відповідно.

Це стала тенденція, що показує щорічне покращення експлуатаційних властивостей шин Barum загалом.

iYiG6tIdTXerYKzEzHjmXUzZrrxFJQg5qQwUK3yXhaxMini-7Ms4pDlIkm1-NAXaFmtsqnV15OrS6XS0T1kuuqj0ZPU51JSt-SidCAHKqFBeSczymW6waApiNzbI0SU2aXOXlOkfo742uRgzYQmLQDo

Популярні моделі Barum 2023 року. Де купити?

Покришки бренду можна підібрати для будь-якого типу автомобіля, крім того, маємо широкий вибір шин для будь-якої пори року:

 • Barum Vanis AllSeason, всесезонні шини для комерційного транспорту;
 • Barum Bravuris 4x4, літня модель, розроблена для повнопривідних автомобілів;
 • Barum Bravuris 5 HM, свіжа модель для літнього використання на легкових авто і кросоверів;
 • Barum Quartaris 5, всесезонна гума для легкового транспорту;
 • Barum Polaris 5, серія зимових легкових покришок, моделі якої мають різний коефіцієнт навантаження;
 • Barum SnoVanis 3, нова зимова модель для легковантажної техніки;
 • Barum Brillantis 2, одна з кращих літніх покришок для компактних авто за помірною ціною. 

Купити свіжі моделі бренду Барум для легковиків, мікроавтобусів та вантажівок з гарантією якості за оптимальними цінами пропонуємо в інтернет-магазині та шин дисків Асканія Шина. Гарантована доставка по всій Україні та будь-яка форма оплати, включаючи післяплату.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте