Життя

«Як ти?»: у мережу виклали посібники про психологічну підтримку близьких під час війни

 Автор: Ірина Требунських. 2752

У мережу виклали серію посібників «Як ти?» з практичними порадами психологів про те, як розмовляти з близькими, які зараз далеко і з тими, хто пережив чи переживає травматичний досвід.

vijsk pidtrymka

Як повідомляє Кіровоградський обласний центр комплектування, авторами посібників є волонтери проєкту «Як ти?», які дають практичні поради українцям про взаємопідтримку під час війни.

«Посібник — це нові знання та навички, які потрібні нам сьогодні. Він адресований українцям, які попри відстань хочуть підтримувати стосунки із близькими, та буде корисним як військовим, так і цивільним», – зазначають в обласному ТЦК.

Серія з практичними порадами від психологів про спілкування в умовах війни містить наразі три посібники:

  • «Як ти, брате (сестро)?» – практичні поради про те, як через розмову допомагати людям, які зазнали травматичного досвіду – як військовим, так і цивільним.
  • «Як ти, кохана(ий)?» – з посібника ви дізнаєтеся, як розмовляти на відстані, щоб зберегти стосунки, як допомогти собі та співрозмовнику.
  • «Як ти?» – що варто і не варто говорити тим, хто втратив близьку людину і як пережити втрату самому.

Також волонтери-психологи проєкту «Як ти?» працюють над наступними посібниками – «Як ти, сонечко?» (про розмови з дітьми), «Як ти, командире?» і «Як ти, ветеране?».

Завантажити посібники безкоштовно можна на сайті yakty.com.ua.

Нагадаємо, що в трьох громадах Кіровоградщини відкрили простори підтримкипростори підтримки для жінок «Важлива».

Поширюйте

Коментуйте