Життя

Продуктивність та безпека: як вибрати генератор для офісу

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1480

Якщо ви не хочете, аби проблеми з електропостачанням завадили роботі компанії, варто подбати про джерело альтернативного живлення. Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати генератор для офісного приміщення, на що звернути особливу увагу.

 

young happy businesswoman working on a computer and drinking coffee in the office 637285 5190

Безпека на першому місці

Перш ніж придивлятися до модельного ряду міні-електростанцій, визначте, де буде встановлений генератор. Це повинен бути майданчик на відкритому повітрі (не менше 6 метрів від будівлі) або приміщення з потужною примусовою вентиляцією. Також може підійти місце на пласкому даху, віддалене від вікон верхнього поверху. Додатково не завадить встановити датчики чадного газу в приміщенні. Так ви точно вбережете працівників від отруєння.

Критерії продуктивності

  • Потужність

Заздалегідь визначте, скільки енергії споживає ваш офіс. Складіть список обладнання, яке обов’язково повинно працювати, незважаючи на відключення електрики. Враховуйте не тільки потреби бізнесу, а й комфорт співробітників: не забудьте про підключення кулера, холодильника, кавоварки.

Розглядаючи генератори у Дніпрі, пам’ятайте, що подібне обладнання найефективніше працює при навантаженні близько 70%. Тож під час розрахунків візьміть до уваги номінальну потужність кожного підключеного приладу і його пусковий струм. До отриманої цифри додайте 30%, аби отримати рекомендовану потужність генератора.

  • Кількість фаз

На ринку представлені одно- та трифазні міні-електростанції. Яка підійде саме вам, залежить від кількості, особливостей офісного обладнання. Однофазні моделі оптимальні для маленьких офісів з мінімальною інфраструктурою. Трифазні здатні запустити навіть високонавантажене обладнання 380 В або розгалужену мережу споживачів 220 В.

  • Період роботи

Визначтеся, для яких саме ситуацій потрібен генератор. Якщо планові чи аварійні вимкнення виникають не часто, тривають близько 3 годин, можна вибрати бензинову модель. Аби мати змогу продуктивно працювати довгий час (наприклад, 8–10 годин) віддати перевагу дизельній  міні-електростанції. Вона не тільки здатна працювати без перерви до 12–15 годин, а й має великий моторесурс, хороші показники ККД, економно використовує паливо.

  • Спосіб запуску

Старт двигуна може бути механічним або електричним. У першому випадку мова йде про систему з шнурком, за який необхідно потягнути, щоб завести двигун. Проте для офісів зазвичай вибирають доволі потужні моделі, вал яких просто так не провернути. Електрична система може спрацьовувати від натискання на кнопку, пульту дистанційного керування чи в автоматичному режимі, коли напруга в мережі зникає. Для зручного використання в робочих умовах рекомендуються два останніх варіанти. Якщо ж питання економії на опціях стоїть гостро, можна обрати модель з кнопкою-стартером на корпусі. В такому випадку відповідальний за генератор працівник зможе додатково слідкувати за рівнем палива в баку, мастила в картері.

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте