Життя

Як військовим оскаржити рішення лікарської комісії

 Автор: Ірина Требунських. 2152

Ветеран чи військовослужбовець може оскражити рішення військово-лікарської комісії (ВЛК), якщо з ним не погоджується. Як пояснили в Українському ветеранському фонді, для цього існують два юридичних шляхи.

Likarnya vijskoviy

 

Як пояснили юристи, рішення ВЛК можна оскаржити або через Центральну комісію, або через суд.
Щоб подати скаргу до Центральної ВЛК, потрібно у заяві вказати причину скарги. Також слід подати всі документи, які були видані ВЛК і стосуються того рішення комісії, яке оскаржується.

Можливо, потрібно буде додати і результати попередні медичних досліджень і аналізів, якщо вони можуть стати пдітвердити скаргу заявника, кий може бути як ветераном, так і власне військовослужбовцем.

Другий шлях – подати позов до адміністративного суду. При цьому дял суду не важливо, чи оскаржувалося це рішення ВЛК комісією вищого ступеню.

«У випадку оскарження постанови ВЛК у Центральній ВЛК, зменшується термін протягом якого ви маєте право на звернення до суду з шести місяців до трьох», – зазначають юридичні консультанти.

Український ветеранський фонд надає юридичні консультації для ветеранів, військових та їхніх родин. Звернутися до юристів можна, заповнивши онлайн-анкету.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте