Життя

У якій послідовності слід проводити ремонтні роботи

 . 2526

 

Навіть якщо ви повністю передоручаєте професіоналам розробку дизайну квартири у Львові та виконання ремонту, необхідно знати хоча б приблизний алгоритм дій. Саме дотримання правильної послідовності робіт дозволяє майстрам вкластися у визначені терміни та розподілити витрати таким чином, щоб і вам було зручно, й не виникало простоїв.

 

3d rendering of a sketch book with a modern kitchen interior color swatches and markers

Знаючи вірний хід ремонту, ви зможете ефективніше контролювати процес, а наступного разу, можливо, й зможете спланувати перетворення оселі самостійно. Отже, розгляньмо основні стадії ремонтних робіт.

Планування та вибір виконавців робіт

 

Перш за все потрібно визначитися з бюджетом та типом ремонту, який може бути косметичним або капітальним. До речі, євроремонт є різновидом останнього. Якщо ви обираєте косметичний ремонт, можна звертатися до різних підрядників, а певні види робіт здійснювати самостійно. Капремонт з переплануванням краще замовляти в одній компанії під ключ. Так буде і дешевше, і зручніше.

При капітальному ремонті також швидше за все знадобиться допомога дизайнера інтер’єру. Фахівець зможе втілити у життя побажання замовника й на їхній основі скласти ескіз, дизайн-проєкт та 3D-візуалізацію.

Знесення частин, що підлягають реконструкції

Коли план робіт складений, кімнати повністю звільняються від меблів та декору, починається знесення старих конструкцій та зняття покриттів. У разі проведення ремонту в будинку вторинного житлового фонду часто існує потреба у демонтажі електропроводки та водопровідних систем.

Роботи з розчищення території

Якщо ви замовили комплекс послуг, прибирання будівельного сміття вже включене до загальної вартості робіт. За бажання заощадити готуйтеся займатися розчищенням території та вивозом габаритного сміття на звалища власноруч.

Електричні та сантехнічні роботи

Схема прокладення електропроводки, труб, систем вентиляції та кондиціонування розробляється на етапі проєктування. З монтажу комунікацій власне і має починатися ремонт житлового об’єкта. Цей вид робіт варто довіряти виключно кваліфікованим фахівцям, в жодному разі не слід братися за них самостійно.

electrical wiring in the house selective focus

Утеплення будинку

Якщо йдеться про внутрішнє утеплення, потрібно пам’ятати, що конструкції з гіпсокартону та мінвати забирають простір. Тому за можливості перевага має надаватися зовнішньому оздобленню стін пінопластом чи пінополістиролом. З іншого боку в будівлях, які становлять архітектурну цінність, внесення змін у фасад може бути заборонено законом. Тож питання доведеться узгоджувати з перевірчими органами.

Встановлення перегородок та покриттів

Наступний етап є одним з найбільш масштабних. До нього зазвичай включаються:

  • монтаж перегородок;
  • облаштування шумоізоляції;
  • стяжка підлоги;
  • вирівнювання стін та стелі.

Після чорнових робіт здійснюється монтаж вікон та дверей, встановлення радіаторів опалення.

handsome young man installing bay window in new house construction site

Оздоблення та декор

До робіт з чистового оздоблення входять монтаж підлоги, фарбування стелі та стін, наклеювання шпалер, декорування приміщень. Завершується ремонт встановленням розеток, вимикачів та датчиків руху, монтажем сантехніки, підключенням освітлення, розміщенням меблів й великої техніки.

У разі замовлення ремонту під ключ деякі види робіт можуть виконуватися одночасно. Таким чином майстрам вдається прискорити процес, а власникам — швидше в’їхати в оновлене житло.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте