Життя

VIVO café на АЗК UPG – смачно, як вдома

 Автор: Ірина Зайцева. 3878

Є в Україні таке місце, де готують так смачно, наче вдома. А ще там дуже затишно та комфортно. Відвідавши VIVO café  на сучасних автозаправних комплексах національної мережі UPG, ви зрозумієте, що не лише мами та бабусі готують найсмачніше у світі. Адже концепція закладу говорить сама за себе: «Відчуйте себе, як за батьківським столом, де все приготовано з любов’ю та турботою».

 

Пресофіс АЗК UPG

Пресофіс АЗК UPG

VIVO café – це коли у клієнта завжди є вибір: швидко перекусити з експрес-меню чи неквапливо поїсти. Це зовсім не традиційне дорожнє кафе, адже перевага – за ресторанним форматом.

VIVO café роблять усе можливе, аби кожна страва, яку замовляє клієнт, нагадувала про дім. Тут постійно оновлюють меню та тішать сезонними новинками. А ще цікавляться вподобаннями гостей, аби відтворити кулінарні побажання у такому вигляді, щоб було смачно, як у дитинстві.

На кухні VIVO café дотримуються найвищих стандартів якості. А ще тут усе готується виключно зі свіжих та ретельно відібраних продуктів. Кожну страву з меню VIVO café успішно втілюють професійні шеф-кухарі зі своїми командами, які постійно відстежують останні тенденції зі світу кулінарії.

Пресофіс АЗК UPG copy

Пресофіс АЗК UPG

Кожна страва – маленький шедевр та результат роботи професійних кухарів. Вони легко і швидко перетворять свіжу яловичину на соковиту котлету для вашого бургера, картоплю – на хрумкі деруни, а свіжі овочі – на незабутній «Цезар».
Серед найпопулярніших страв – бургер, якого тут аж сім видів. Він підкорив серця клієнтів пухкою та ароматною булочкою бріош та ніжною і соковитою котлетою, яка містить вісімдесят відсотків високоякісної яловичини.

У меню можна знайти страви на будь який смак: від італійського сніданку до традиційних борщу та вареників, що наче повертають у дитинство. Аромат класичних десертів та авторської кави і напоїв залишать по собі лише приємні згадки та бажання повернутися знову.

Тож, на АЗК національної мережі UPG можна не лише заправитися високоякісним пальним та скористатися додатковим сервісом, а й смачно поїсти усією родиною у VIVO café, відчуваючи тепло та затишок дому.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте