Життя

Найкращі ігрові навушники для ПК у 2023

 . 3301

Для геймера — досвідченого або початківця — дуже важливі якість та потужність комп'ютера й гарнітури, зокрема навушників. Від того, наскільки ігрові навушники надійні та функціональні, залежать комфорт під час гри та спілкування з тиммейтами, рівень занурення у віртуальний світ, здатність реагувати на рухи та дії супротивника, результат бою, результат гри загалом.

6463bea185da1

Для чого потрібні ігрові навушники

Здебільшого цей тип навушників є накладною та повнорозмірною конструкцією. Для них характерний високий рівень звукоізоляції. При цьому спосіб підключення особливого значення не має. Якщо користувач не забуває вчасно їх заряджати, безпроводний варіант ідеально підходить для використання.

Критерії вибору ігрових навушників

Існує кілька критеріїв, на які рекомендується звертати увагу під час вибору:

  1. Звук. У навушниках цього призначення опрацьовані глибокі баси не є ключовим чинником. Набагато важливіші чистота звуку та точність його передачі. У зв'язку з цим популярністю користуються моделі з функцією об'ємного звучання.
  2. Мікрофон. Для хорошої передачі голосу гравця необхідний мікрофон з кардіоїдною спрямованістю та високою чутливістю. Краще купувати гарнітуру з конденсаторним мікрофоном, оскільки в нього чутливість вище, ніж у динамічних. Показник має становити від -45 до -35 дБ. У цьому випадку опоненти не чутимуть сторонні шуми та звуки.
  3. Довжина дроту. В ідеалі вона має бути 1,2–1,5 м. Цього достатньо для комфортного сидіння за комп'ютером.

6463bea231b2b.webp

Вибираючи бездротові моделі, звертайте увагу на:

  • тривалість автономної роботи;
  • тип з'єднання (краще, щоб це був радіосигнал);
  • швидкість передачі даних.

ТОП геймерських навушників

Цього року багато виробників пропонують нові моделі гарнітури, які підійдуть і для геймерів, і для тих, хто любить дивитися фільми та слухати музику в якісному звучанні. До списку найактуальніших моделей увійшли такі:

  1. Razer Blackshark V2 X — бюджетна модель з гарним звуком. Відрізняється зручною посадкою та вбудованим мікрофоном, який можна відключити. Підходять для ігор. Для прослуховування музики дещо слабкі.
  2. HyperX Cloud Alpha S. Гарний звук. У комплекті йдуть амбушюри двох видів. Наявність USB-перехідника робить підключення до ПК зручнішим.
  3. Logitech G733 Wireless. Ігрові навушники бездротового типу з підсвічуванням. Автономна робота може тривати до 29 годин.
  4. Logitech G Pro X. Навушники з мікрофоном, який індивідуально налаштовується, та відмінним звуком. У комплекті є звукова карта.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте