Життя

Зробити внесок у відбудову країни і стати партнером єВідновлення: як долучитись

 Автор: Ірина Зайцева. 2536

У застосунку "Дія" запустили послугу єВідновлення, завдяки якій можна подати заяву і стати партнером програми єВідновлення, щоби зробити свій внесок у відбудову країни. До участі запрошують підприємців.

346050544 545858621046448 3614866010698735102 n copy

Як повідомили на офіційній Facebook-сторінці порталу ДІЯ, стати партнером програми можуть власники будівельних магазинів та компаній. 

"Завдяки партнерству люди купуватимуть товари чи найматимуть бригади для відновлення саме у вас. Програма єВідновлення діє вже місяць, за цей час українці подали 15,9 тисячі заяв щодо виплати допомоги на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії", - йдеться в повідомленні.

Щоб долучитись до програми потрібно:

  •  зареєструватись або авторизуватись на порталі Дія;
  •  приєднатись до послуги єВідновлення як бізнес;
  •  обрати банк, внести інформацію про Merchant ID та підтвердити, що МСС-код бізнесу відповідає умовам участі в програмі;
  •  внести інформацію про точку продажу;
  •  підписати заяву.

Компанія обов’язково має працювати за одним із цих МСС-кодів:

  • 1520 — Генеральні підрядники житлового та торгового будівництва
  • 5211 — Магазини з будівельними матеріалами та пиломатеріалами
  • 5231 — Магазини зі склом, фарбою та шпалерами

Опісля цього відстужувати статус заяви можна в кабінеті на порталі Дія. Підтвердження про приєднання до програми надійде на електронну пошту.

Перелік актуальних учасників програми можна буде переглянути на сайті єВідновлення за посиланням.

Послугу єВідновлення розроблено Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Як "Гречка" раніше повідомляла, у застосунку "Дія" запустили послугу єВідновлення, завдяки якій можна подати заяву на отримання грошей на ремонт пошкодженого житла через повномасштабне вторгнення. Фінансуватиме програму Світовий банк.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте