Життя

"Це до миру": офіцерка із Кіровоградщини поділилася світлинами доньки на руках у Залужного (ФОТО)

 Автор: Таміла Делюрман. 2890

У соцмережах активно поширюють фото, яке вже почали називати символом того, як ЗСУ охороняють сон українських дітей. На фото головнокомндувач ЗСУ Валерій Залужний тримає на руках маленьку дівчинку, яка спить. Ця дівчинка - донька військовослужбовиці із Кіровоградщини Поліни Кравченко.

15457aec fdb4e210692522cccc6e8fb66dac1587

Світлину опублікувала у своєму Instagram Поліна Кравченко.

"Міцний сон Соломії у руках нашого гетьмана. Людини, яка щодня пише історію країни де живуть , будуть жити наші дітлахи. Країни майбутнього , незалежної України з самою сильною армією світу та щасливими людьми. Надзвичайно пишаюсь нашим Головнокомандувачем. Кажуть тримати Соломію в руках це до Миру", - написала офіцерка у дописі до фото.

У коментарі для "Української правди" Поліна Кравченко розповіла, що світлину зробили під час весілля її підлеглої.

"Нас запросила на розпис до головнокомандувача, виходила заміж моя підлегла. Раніше, до слова, ця підлегла була свідком у нас на розписі й також у головнокомандувача", – розповіла військова.

За словами Поліни Кравченко, доньці лише 5 з половиною місяців. Додала, що усю зустріч з Валерієм Залужним дитина "проспала".

f233e1f zaluuj 1

Зазначимо, "Гречка" раніше писала про військовий шлях Поліни Кравченко. Жінка мріяла про офіцерське звання та вступ до військової академії кілька років. Мрія здійснилася, але до цього вона встигла здобути освіту журналіста, підписати контракт на службу пресофіцеркою та проходити цю службу у зоні ООС. Детальніше історію Поліни Кравченко читайте у матеріалі "Гречки" за цим посиланням.

Поширюйте

Коментуйте