Відповіді на запитання, які вам потрібно знати при купівлі обладнання для рафінації олії

14:00, 31 Липня, 2023

Технологічні процеси рафінації соняшникової олії передбачають наявність різного обладнання. Важливо врахувати вимоги до якості та обсягу виробництва, а також багато інших показників, щоб вибрати відповідне обладнання. Вибір та купівля лінії рафінації соняшникової олії складний процес. ТОВ “ТАН” не тільки пропонує лінії рафінації безперервної та періодичної дії, але й допомагає клієнтам вибрати відповідне обладнання.


Потужність обладнання та можливість налаштування під власні потреби підприємства

Оцініть очікувану продуктивність обладнання та переконайтеся, що воно здатне обробити бажаний об’єм соняшникової олії в заданий період часу. Розгляньте також можливість розширення заводу у майбутньому. Продуктивність ліній рафінації становить від 30 до 500 тонн на добу. Устаткування може працювати в безперервному та періодичному режимі.

Перевірте, що постачальник має надійну технічну підтримку та сервісне обслуговування. Важливо мати можливість отримати термінову допомогу та запасні частини у разі виникнення несправностей.

Вартість та умови доставки обладнання

Визначте ваш бюджет на придбання обладнання та оцініть вартість різних варіантів на ринку. Зверніть увагу не лише на ціну техніки, а й на витрати на доставку, монтаж, обслуговування та навчання персоналу.

При розрахунку ціни важливо враховувати все обладнання, яке потрібно. Це:

  • ємності (баки);
  • парогенератори;
  • вакуумні установки;
  • фільтри;дезодоратор;
  • насоси та інше.

Продуктивність також впливатиме на вартість: чим потужніша лінія, тим дорожча вона обійдеться. Обов’язково враховуйте ціну доставки, адже обладнання громіздке і для транспортування знадобиться великогабаритний транспорт. Вартість варіюється в залежності від відстані. Перевага компанії “ТАН” полягає в тому, що виробництво перебуває в Україні, тому доставляти обладнання через кордон немає потреби.

Можливість продажу рафінованої соняшникової олії в торгові мережі та супермаркети

Рафіновану олію можна продавати через торгові мережі та супермаркети. При цьому багато рітейлерів вимагають наявності сертифіката відповідності ДСТУ. Щоб її отримати, проводять лабораторні дослідження, на основі яких видається протокол випробувань. З цим документом легко отримати сертифікат, що підтверджує якість продукції.

Забезпечити високу якість допоможе лінія рафінації, що містить все необхідне обладнання для гідратації та нейтралізації, відбілювання, вінтеризації та дезодорації. Якщо всі технологічні процеси проходять правильно, олія буде відповідати встановленим стандартам.

639 copy

При співпраці з торговельними мережами визначаються обсяги продукції, які мережа готова придбати у клієнта. Це може бути певний обсяг на певний період або гнучкі умови, засновані на обсягах продажів. Індивідуально обговорюються умови доставки продукції, включаючи відповідальність за транспортування, пакування та страхування вантажу. Визначаються терміни доставки та можливість використання власної логістичної мережі чи сторонніх постачальників послуг.

Умови та способи оплати

Постачальники пропонують різні способи оплати та умови співпраці. Перевагу мають компанії, які пропонують клієнтам розстрочку або можливість поділити платіж на кілька траншей. Як правило, постачання обладнання здійснюється після внесення щонайменше 50% вартості.

Вибирати лінію рафінації для заводу краще на етапі проектування. Для стабільної роботи лінії рафінації потрібно підключення водопроводу та електрики, монтаж систем автоматизації. При розробці проекту легше передбачити правильне розташування та функціонування всіх систем.

 

Реклама

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому планують відремонтувати медчастину військкомату за 5 мільйонів
347893929 657443182847864 6550180830043063189 n
Суд по громадянці обвинуваеній в глорифікації Фото автора copy copy copy
500 днів війни і судочинство Кіровоградщини: які тенденції в судових розглядах
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024