Життя

Гроші хороші: як безпечно зберігати свої заощадження (ПОДКАСТ)

 . 1365

У четвертому випуску подкасту "Гроші хороші" Павло Іванов та керівниця преміум-банкінгу Центрального макрорегіонального управління ПриватБанку Олена Гаврилюк розкажуть про способи збереження грошей та особливості кожного з них.

 

Gradient Rainbow Fun Kids YouTube Video Outro 1

"Найперше, що хочу сказати про збереження грошей - це те, що потрібно деверсифікувати свої кошти. Як то кажуть, зберігати яйця в різних корзинах - і в депозитах, й у валюті, і в цінних металах. Можливо хтось колекціонує монети чи прикраси, можливо якщо це виріб якогось від ювеліра чи спадок - тоді можливо це буде мати велику цінність. Кожен для себе обирає сам - чи це буде депозит чи це будуть цінні метали або державні облігації", - акцентувала на початку розмови Олена Гаврилюк.

У випуску розкажуть:

  • Як захистити себе від коливань на валютному ринку?
  • Що потрібно знати про збереження коштів у вигляді цінних металів?
  • Який найпростіший спосіб заощадження грошей?
  • Що таке державні облігації та в чому полягає спосіб збереження грошей у цінних паперах?
  • Для чого сейфова скринька у банку та як нею скористатися?

 

Нагадаємо, "Гречка" запускає подкаст "Гроші хороші" для всіх, хто хоче грамотно розпоряджатись грошима та захистити свій гаманець. Ведучий Павло Іванов і гості подкасту доступно пояснять, чому курс долара впливає на економіку, як не переплачувати по кредитах і не попастись на гачок карткових шахраїв, та які є способи зберегти та інвестувати ваші заощадження.

Зазначимо, ми вже розповідали як уникнути шахрайств із банківськими картками, про типи банківських карток та на що варто звертати увагу, а також про про кредити та на що варто звертати увагу, аби позика не обернулася джерелом проблем та фінансових негараздів.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте