Життя

Гроші хороші: що робити, якщо шахраї вимагають неіснуючий кредит (ПОДКАСТ)

 . 4049

У п'ятому випуску подкасті "Гроші хороші" мова піде про шахрайства з кредитами. Павло Іванов разом з кандидатом юридичних наук адвокатом Володимиром Ігнатенком розкажуть що робити та до кого звертатися, якщо вам телефонують і вимагають сплати за кредитом, про який ви ніколи не чули, або ж кажуть що людина, про яку ви вперше чуєте або давно не чули і давно з нею не спілкуєтесь, беручи кредит вказала вас довіреною особою.

Gradient Rainbow Fun Kids YouTube Video Outro 2

Найперше, що зазначає Володимир Ігнатенко, що примусовим стягненням боргів, ґрунтуючись на відповідних рішеннях, займається виконавча служба. В Україні є державні приватні виконавці. Виконавча служба діє виключно в законодавчому полі частіше поштою надсилаючи боржнику офіційні документи з роз'ясненнями копіями договорів кредитування чи чогось подібного, судового рішення та вимогою сплатити борг.

"Ті ж хто набридає телефонними дзвінками, ми їх називаємо колекторами, це інші організації та люди", - каже юрист.

У випуску розкажуть:

  • Хто такі колектори та яку роботу вони можуть робити?
  • Чому при отриманні мікрокредитів поширені шахрайства?
  • Чому важливо не підтверджувати свої персональні дані при телефонних дзвінках шахраїв?
  • Куди звертатися, якщо стали жертвою шахраїв?

 

Нагадаємо, ми вже розповідали як уникнути шахрайств із банківськими картками, про типи банківських карток та на що варто звертати увагу, а також про про кредити та на що варто звертати увагу, аби позика не обернулася джерелом проблем та фінансових негараздів, а також про способи збереження грошей.

Зазначимо, "Гроші хороші" - це подкаст для всіх, хто хоче грамотно розпоряджатись грошима та захистити свій гаманець. Ведучий Павло Іванов і гості подкасту доступно пояснять, чому курс долара впливає на економіку, як не переплачувати по кредитах і не попастись на гачок карткових шахраїв, та які є способи зберегти та інвестувати ваші заощадження.

 

Поширюйте

Коментуйте