Життя

Різниця у 20 гривень: скільки коштують апельсини в маркетах Кропивницького (ІНФОГРАФІКА)

У Кропивницькому волонтери команди PriceKr моніторили ціни на апельсини (за кг).

1718

Як врятуватися під час пожежі

Під час пожежі в жодному разі не слід панікувати, необхідно остерігатися високої температури, задимленості та загазованості, руйнування конструкцій будинків і споруд.

2933

Як приготувати ідеальні імбирні пряники

 

Сезон імбирних пряників відкрито. Справжнім поціновувачам випічки досить складно догодити. Зокрема з імбирними пряниками: то засолодкі, то надто тверді, то надто пряні і т.д. Сьогодні ми пропонуємо приготувати "Ідеальні" імбирні пряники, які будуть до смаку усім. Рецепт швидкий і простий.

5547

Яких правил потрібно дотримуватися молодим подружжям, щоб не сперечатись

 

Згідно із статистикою, Україна на першому місці в Європі за кількістю розлучень молодих родин. Чому сперечаються молоді подружжя та яких родинних правил потрібно дотримуватися? На ці та інші питання відповідає психолог із Кропивницького Яніна Данільченко.

 

3748

Скільки коштує цвітна капуста у маркетах Кропивницького (ІНФОГРАФІКА)

У Кропивницькому волонтери команди PriceKr моніторили ціни на цвітну капусту (за кг).

1789

Як відбуватиметься розрахунок "зимової" субсидії

 


В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018рр.

5427

Скільки коштує вершкове масло у маркетах Кропивницького (ІНФОГРАФІКА)

У Кропивницькому волонтери команди PriceKr моніторили ціни на масло ТМ "Ферма" (вага 200 г, 73%).

1920

Десерт на вихідні: шоколадний кекс з грушею

Осінь, груші і шоколад - найкраще поєднання! Тому, пропонуємо побалувати себе і близьких у вихідні швидким десертом.

2068

Скільки у маркетах Кропивницького коштує курятина (ІНФОГРАФІКА)

У Кропивницькому волонтери команди PriceKr моніторили ціни на чверть курки (за кілограм).

1758

Як зберегти особистий простір у стосунках

Чому любов партнера часом «душить»? Чому ми іноді радіємо, якщо чоловік і діти їдуть на дачу, а нам належить кілька днів самотності? Чому час від часу чоловіки радісно збігають на риболовлю замість того, щоб провести вихідний з родиною?

5371

Чому сучасним родинам важливо зберігати сімейну ієрархію

 

Що таке сімейна ієрархія і навіщо вона потрібна. Психолог із Кропивницького підготувала відповіді на ці та інші родинні питання.

3203

Готуємо ароматний яблучно-грушевий тарт (ФОТО)

Пропонуємо вам порадувати себе та своїх близьких смачним, ароматним яблучно-грушевим тартом, який готувати швидко, легко і приємно.

2828

Скільки коштує кефір у маркетах Кропивницького (ІНФОГРАФІКА)

У Кропивницькому волонтери команди PriceKr моніторили ціни на кефір ТМ «Волошкове поле», (900 гр., 2,5%)

1922

Довідку про несудимість тепер можна отримати онлайн

Від сьогодні довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн - безкоштовно, 24/7. Така довідка видається Департаментом інформаційних технологій МВС та сервісними центрами МВС.

1595

Заготовка на зиму: маринований перець з медом

Поки ароматний і м'ясистий перець ще продається на базарах, а мед ще рідкий, якраз час зробити заготовку, яка смакуватиме вам взимку.

9850

Як не купити автівку із підробленими ідентифікаційними номерами

Протягом поточного року працівниками сервісних центрів МВС в Кіровоградській області виявили 7 транспортних засоби із підробленими ідентифікаційними номерами, 4 ТЗ викрадених на території України, та один що розшукується правоохоронними органами інших держав. Встановлено дві особи що перебувають в розшуку.

3960

Як пройти безкоштовно дороговартісні обстеження учасникам АТО та їх родинам

Учасники АТО та члени сімей загиблих на Кіровоградщині в рамках обласної програми мають право на безкоштовні дороговартісні обстеження.

3274

Усі питання тестів з ПДР відтепер можна знайти онлайн

 

Від сьогодні кожен охочий українець, в тому числі жителі Кіровоградщини, можуть безперешкодно підготуватися до складання теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС. На сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднили нові питання тестів з варіантами відповідей.

2765

Як уникнути водіям небезпеки під час туману

Туман — це природне явище, що трапляється доволі часто і є одним з найнебезпечніших для автомобілістів. Туман є однією з найголовніших причин автомобільних аварій.Відтак, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області надає рекомендації як уникнути небезпеки під час туману.

2072

Як продублювати пошкоджений ідентифікаційний номер транспортного засобу

Досить часто в житті багатьох власників транспортних засобів трапляються випадки коли ідентифікаційний номер пошкоджується.    В такому разі  не  допускається державна реєстрація (перереєстрація), зняття з  обліку  транспортних  засобів,  крім випадків вибракування їх у цілому,  номери двигунів які мають ознаки навмисного знищення або підробки  (крім випадків повернення транспортного засобу законному власнику  із  знищеним  або  підробленим  ідентифікаційним номером двигуна    після    незаконного    заволодіння   таким   засобом).

На   самостійно   сконструйовані  транспортні  засоби  та  на зареєстровані  в  уповноважених  органах МВС транспортні засоби із знищеними  ідентифікаційними номерами їх складових частин (кузова, шасі,  рами)  або  на  транспортні  засоби, ідентифікаційні номери складових  частин  яких  пошкоджені  під  впливом корозії, знищені (пошкоджені) чи підроблені внаслідок незаконного заволодіння або в разі,   коли   проведена   заміна  таких  складових  частин  після дорожньо-транспортної пригоди, наносяться спеціальні індивідуальні номери   чи  здійснюється  дублювання  первинних  ідентифікаційних номерів   складових  частин  (у  разі  встановлення  відповідності ідентифікаційного   номера   таким   засобам)  згідно  з  вимогами міжнародних  і державних стандартів.

Видача висновку щодо можливості дублювання (нанесення) ідентифікаційних номерів транспортних засобів.

Для дублювання ідентифікаційних номерів транспортних засобів необхідні такі документи:

-заява (у довільній формі);

-копія документа, що посвідчує особу (для фізичної особи);

- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

-висновок спеціального криміналістичного дослідження  транспортного засобу з фотознімками;

- копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічного паспорта);

-відповідні матеріали підрозділу внутрішніх справ (довідки про факт незаконного заволодіння та

перебування в розшуку транспортного засобу,

-довідки про дорожньо-транспортну пригоду тощо);

-платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги;