файно
Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/files2/18157556_10154400612455671_8056881357580169153_n.jpg'

Життя

Подружжя з Кропивницького перетворили занедбаний причіп на мото-хатину в українському стилі (ФОТО)

Опубліковано . в Життя

 Фотограф з Кропивницького Олександр Козловський разом зі своєю дружиною Ольгою зробили із старого занедбаного причіпа з дахом незвичну мото-хатину в українському стилі. Стіну оновленої хатини тепер прикрашає український орнамент, козак Мамай у вишиванці  та вірш Сосюри.

Які причини професійно-емоційного вигорання українців

Опубліковано . в Життя

Більше половини українців відчувають емоційне вигорання. Про причини та наслідки емоційного вигорання українців йдеться у новому дослідженні Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Як поводитися під час урагану

Опубліковано . в Життя

Ураган – це вітер великої руйнівної сили і значної тривалості, швидкість якого понад 29 м/сек. Оцінюють силу вітру в балах згідно зі шкалою Бофорта.

Що не можна робити під час грози

Опубліковано . в Життя

З приходом весни очікуємо і на перші весняні грози. Проте не варто забувати, що блискавка є одним з небезпечних природних явищ.

Жайворонки, сови, голуби: як біоритми людини впливають на робочий графік

Опубліковано . в Життя

Світ знає таких відомих «жайворонків», як Маргарет Тетчер, Джордж Буш, Наполеон Бонапарт, Ернест Хемінгуей, Анна Вінтур. Не менш відомими є «сови» — Чарльз Дарвін, Вінстон Черчилль, Марсель Пруст, Том Лехман. Майже кожен з нас може зарахувати себе до якогось із типів, виходячи з особливостей свого біологічного ритму, – до жайворонків, сов, голубів.

Як навчити дитину правильно поводитись із собаками

Опубліковано . в Життя

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області нагадує про правила спілкування дітей із тваринами, аби бепеці малюка нічого не загрожувало.

Що робити якщо відчули запах газу в приміщенні

Опубліковано . в Життя

Попри очевидну користь використання газу в побуті, порушення правил безпеки користування ним може призвести до небезпечних наслідків. Про правила безпечного поводження із газовими приладами та дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій інформує Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.

Як зрозуміти, чи варто змінити місце роботи

Опубліковано . в Життя

Кожен може знаходити в своїй роботі безліч «плюсів» і «мінусів». Бувають періоди абсолютного щастя й задоволеності, а трапляються етапи, коли все навпаки. Але як вчасно зрозуміти, що настала не «чорна» смуга в кар’єрі, а просто прийшов час приймати кардинальні рішення і шукати щось нове, щось краще? Про це — в новому матеріалі Міжнародного кадрового порталу hh.ua