Життя

Десерт на вихідні: шоколадний кекс з грушею

Осінь, груші і шоколад - найкраще поєднання! Тому, пропонуємо побалувати себе і близьких у вихідні швидким десертом.

2669

Скільки у маркетах Кропивницького коштує курятина (ІНФОГРАФІКА)

У Кропивницькому волонтери команди PriceKr моніторили ціни на чверть курки (за кілограм).

1924

Як зберегти особистий простір у стосунках

Чому любов партнера часом «душить»? Чому ми іноді радіємо, якщо чоловік і діти їдуть на дачу, а нам належить кілька днів самотності? Чому час від часу чоловіки радісно збігають на риболовлю замість того, щоб провести вихідний з родиною?

6715

Чому сучасним родинам важливо зберігати сімейну ієрархію

 

Що таке сімейна ієрархія і навіщо вона потрібна. Психолог із Кропивницького підготувала відповіді на ці та інші родинні питання.

4280

Готуємо ароматний яблучно-грушевий тарт (ФОТО)

Пропонуємо вам порадувати себе та своїх близьких смачним, ароматним яблучно-грушевим тартом, який готувати швидко, легко і приємно.

2986

Скільки коштує кефір у маркетах Кропивницького (ІНФОГРАФІКА)

У Кропивницькому волонтери команди PriceKr моніторили ціни на кефір ТМ «Волошкове поле», (900 гр., 2,5%)

2129

Довідку про несудимість тепер можна отримати онлайн

Від сьогодні довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн - безкоштовно, 24/7. Така довідка видається Департаментом інформаційних технологій МВС та сервісними центрами МВС.

1867

Заготовка на зиму: маринований перець з медом

Поки ароматний і м'ясистий перець ще продається на базарах, а мед ще рідкий, якраз час зробити заготовку, яка смакуватиме вам взимку.

12439

Як не купити автівку із підробленими ідентифікаційними номерами

Протягом поточного року працівниками сервісних центрів МВС в Кіровоградській області виявили 7 транспортних засоби із підробленими ідентифікаційними номерами, 4 ТЗ викрадених на території України, та один що розшукується правоохоронними органами інших держав. Встановлено дві особи що перебувають в розшуку.

4037

Як пройти безкоштовно дороговартісні обстеження учасникам АТО та їх родинам

Учасники АТО та члени сімей загиблих на Кіровоградщині в рамках обласної програми мають право на безкоштовні дороговартісні обстеження.

3887

Усі питання тестів з ПДР відтепер можна знайти онлайн

 

Від сьогодні кожен охочий українець, в тому числі жителі Кіровоградщини, можуть безперешкодно підготуватися до складання теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС. На сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднили нові питання тестів з варіантами відповідей.

2884

Як уникнути водіям небезпеки під час туману

Туман — це природне явище, що трапляється доволі часто і є одним з найнебезпечніших для автомобілістів. Туман є однією з найголовніших причин автомобільних аварій.Відтак, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області надає рекомендації як уникнути небезпеки під час туману.

2245

Як продублювати пошкоджений ідентифікаційний номер транспортного засобу

Досить часто в житті багатьох власників транспортних засобів трапляються випадки коли ідентифікаційний номер пошкоджується.    В такому разі  не  допускається державна реєстрація (перереєстрація), зняття з  обліку  транспортних  засобів,  крім випадків вибракування їх у цілому,  номери двигунів які мають ознаки навмисного знищення або підробки  (крім випадків повернення транспортного засобу законному власнику  із  знищеним  або  підробленим  ідентифікаційним номером двигуна    після    незаконного    заволодіння   таким   засобом).

На   самостійно   сконструйовані  транспортні  засоби  та  на зареєстровані  в  уповноважених  органах МВС транспортні засоби із знищеними  ідентифікаційними номерами їх складових частин (кузова, шасі,  рами)  або  на  транспортні  засоби, ідентифікаційні номери складових  частин  яких  пошкоджені  під  впливом корозії, знищені (пошкоджені) чи підроблені внаслідок незаконного заволодіння або в разі,   коли   проведена   заміна  таких  складових  частин  після дорожньо-транспортної пригоди, наносяться спеціальні індивідуальні номери   чи  здійснюється  дублювання  первинних  ідентифікаційних номерів   складових  частин  (у  разі  встановлення  відповідності ідентифікаційного   номера   таким   засобам)  згідно  з  вимогами міжнародних  і державних стандартів.

Видача висновку щодо можливості дублювання (нанесення) ідентифікаційних номерів транспортних засобів.

Для дублювання ідентифікаційних номерів транспортних засобів необхідні такі документи:

-заява (у довільній формі);

-копія документа, що посвідчує особу (для фізичної особи);

- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

-висновок спеціального криміналістичного дослідження  транспортного засобу з фотознімками;

- копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічного паспорта);

-відповідні матеріали підрозділу внутрішніх справ (довідки про факт незаконного заволодіння та

перебування в розшуку транспортного засобу,

-довідки про дорожньо-транспортну пригоду тощо);

-платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги;

Як подолати страхи при зміні професії

Бажання змінити професійну сферу може супроводжуватися низкою страхів. Про блоки, які варто подолати на шляху до кар’єрних звершень у новій галузі діяльності, розповіли спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

2045

Як уберегтися від отруєння грибами

Вживаючи гриби, які були зібрані самостійно, завжди є небезпека отруєння. Основними причинами цього є вживання отруйних грибів, неправильне приготування умовно їстівних, вживання старих або зіпсованих їстівних, вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби і підберезники мають небезпечних двійників).

2961

Як правильно обрати форму та рюкзак для школяра

Вже незабаром прийде 1 вересня і діти підуть до школи. Зараз саме вчасно нагадати батькам як правильно підібрати одяг, в тому числі шкільну форму, та ранець, щоб ця продукція не погіршила стан здоров’я школярів.

3346

Як правильно звільнятися: алгоритм дій

З питанням звільнення з роботи, так чи інакше, зустрічається практично кожен. Це може бути ваше рішення, або роботодавця. При цьому, для когось за словом «звільнення» приховується щось страшне, а для когось – світ нових можливостей. Як би там не було, але йти з компанії треба правильно. Спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна у своєму новому матеріалі розбиралися, як краще звільнятися без шкоди для кар'єри та взаємовідносин із колегами.

Стіву Джобсу приписують слова: «Я можу звільнити людину, а потім подзвонити їй, щоб обговорити якийсь проект чи знову найняти. Минуле мене не хвилює, важливим є тільки сьогодення». Звільняючись, варто зберігати нормальні ділові відносини як із керівництвом, так і з колективом. По-перше, ви не знаєте, звідки може прийти нова пропозиція щодо роботи. По-друге, нетворкінг сьогодні все більше набирає обертів. Це означає, що особисті контакти можуть дуже допомогти.

Якщо ситуація все-таки склалася таким чином, що звільнення неминуче, то постарайтеся гідно впоратися із цим періодом у вашому житті. І переконайтеся, що встигли зробити все для того, аби піти з компанії правильно.

Завершіть справи:
 вирішіть свої поточні робочі завдання;
 фіналізуйте проекти, які вели;
 передайте справи наступнику;
 своєчасно повідомте колег та клієнтів про те, що йдете;
 по можливості підготуйте чек-листи (інструкції, алгоритми дії), які стосуються вашої сфери діяльності та зони відповідальності у компанії;
 обговоріть зі своїм безпосереднім керівником усі нюанси вашого робочого процесу з акцентом на проблемних питаннях, якщо такі є

Все це дасть змогу не тільки продуктивно продовжити роботу вашого відділу або компанії за вашої відсутності, а й допоможе легше та швидше адаптуватися новачкові, який прийде на ваше місце.

Збережіть добрі стосунки з компанією

Йдеться про те, що будь-яка організація – це окрема система зі своїми законами. Безболісний вихід із неї можливий, якщо зайняти активну позицію і бути націленим на результат. Краще постарайтеся абстрагуватися від роздратування, якщо воно є, і подивіться на ситуацію раціонально. Так, перед звільненням варто поспілкуватися з колегами у неофіційній обстановці, щоб залишити приємні враження. Це може допомогти у подальшому працевлаштуванні. На співбесіді вас запитають про причини звільнення з попереднього місця роботи, а потім можуть перевірити рекомендації. Відповідно, чим більше контактів вдасться зберегти, тим краще для кар'єри.

Зробіть висновки

Проаналізуйте весь отриманий досвід у компанії, з якої звільняєтеся. Запишіть у актив все, що вдалося зробити, проведіть роботу над помилками і сміливо рухайтеся далі.

Подбайте про резюме і рекомендації

Поновіть резюме з урахуванням інформації про підприємство, з якого йдете. Домовтеся із керівником, колегами і клієнтами про можливість отримання від них усних або письмових рекомендацій.

Як діяти водіям і пасажирам, якщо потрапили в ДТП

Щорічно в України стається величезна кількість дорожньо-транспортних пригод, у яких гинуть тисячі та отримують травми десятки тисяч наших співгромадян.

2707

Ідея заготовки на зиму: персикове варення з мигдалем і чебрецем

 

Персикове варення з мигдалем і чебрецем - прекрасне поєднання горішків, фруктового смаку і аромату. Легка заготовка дозволить вам порадувати рідних взимку.

2760

В ніч з 12 на 13 серпня українці зможуть спостерігати за метеоритними дощами

Жителі України та усіх країн північної півкулі Землі зможуть спостерігати метеорний потік Персеїди в період до 24 серпня.

5726