Анонси

У Кропивницькому відбудеться зустріч з письменником Юрієм Андруховичем

. 1377

*У січні 2023 року в обласній бібліотеці імені Д. Чижевського пройде літературний вечір українського поета, прозаїка та перекладача Юрія Андруховича.

 Andruhovuch

 Під час літературного вечора автор презентує свій роман «Радіо Ніч», який став фіналістом премії BBC-Книга року 2021.

«Автор зачитає свої нові, ще не опубліковані тексти. На літературному вечорі також презентуємо «Радіо Ніч» – найгостросюжетніший, а водночас найліричніший твір Юрія Андруховича, що вже встиг стати одним із найзначущих видань минулого року», – розповіли організатори.

Модераторуватиме захід президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz та видавець Святослав Померанцев.

Вхід вільний, проте кількість місць обмежена і попереднє бронювання є обов’язковим: його можна зробити онлайн за посиланням.
Літературний вечір відбудеться 31 січня 2023 року о 18:00 в актовій залі обласної бібліотеки ім.Д.Чижевського (вул.Велика Перспективна, 24). Захід відбудеться за підтримки КОО Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Тараса Шевченка, Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України.

Нагадаємо, попереднього разу Юрій Андрухович приїздив у 2018 році – тоді він розповів «Гречці» про сподівання на збірку поезій та оперу за своїм романом.

 *У тексті виправлено слово «грудень» на «січень». Просимо вибачення за помилку.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама