Анонси

На Кіровоградщині відкриється виставка ікон «Дзвонять дзвони Великодні» (ФОТО)

Опубліковано . в Анонси

22 березня у Олександрії, що на Кіровоградщині, відкриється персональна виставка заслуженого художника України, живописця, іконописця – Олександра Охапкіна «Дзвонять дзвони Великодні».

У Кропивницькому відбудеться нагородження лауреатів премії Паученка

Опубліковано . в Анонси

21 березня у Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї Осмьоркіна відбудуться урочистості з нагоди нагородження лауреатів обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка у 2018 році.

У п'яти райцентрах Кіровоградщини відбудуться тренінги присвячені електронним петиціям

Опубліковано . в Анонси


«Асоціація Політичних Наук» оголошує про старт набору учасників на серію тренінгів «Електронні петиції, як головний інструмент адвокації в громадах».

У Кропивницькому до діалогу запросять вчителів і відповідальних батьків

Опубліковано . в Анонси


1 квітня о 9:00 на базі НВО №6 у Кропивницькому розпочнеться (не)конференція міні-EdCamp Kropyvnytskyi 2018. Цьогорічна подія унікальна тим, що запрошують долучитися до діалогу не тільки відповідальне вчительство, а й батьківство. Тема (не)конференції - "Шкільна спільнота: співпрацюємо з батьківством".

У Кропивницькому відбудеться конкурс з фахової майстерності серед учнів ПТУ

Опубліковано . в Анонси

20 березня об 10.00 на базі Державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»  відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Продавець продовольчих товарів».

У Кропивницькому презентують словник із активного туризму

Опубліковано . в Анонси

21 березня о 15.00 у Обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація серії словників-довідників зі спортивного туризму та активної рекреації доктора географічних наук, завідувача кафедри менеджмента, економіки, права та туризму Льотної академії Національного авіаційного університету, методиста комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Колотухи Олександра Васильовича.

Вечір пам’яті художника Володимира Кир’янова відбудеться у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

15 березня о 16:00 у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського відбудеться зустріч до дня пам’яті Володимира Кир’янова. Запрошуємо згадати видатного художника-графіка, який залишив після себе чималий творчий спадок.

Майбутні продавці продовольчих товарів змагатимуться у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

20 березня о 10.00 на базі Державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Продавець продовольчих товарів».

У Кропивницькому проведуть семінар про сексуальне виховання дітей з особливостями розвитку

Опубліковано . в Анонси

 

17 березня з 9:00 до 17:00 години на базі Інклюзивно-ресурсного центру управління освіти Міської ради міста Кропивницького (вул. Вокзальна 18 - А), відбудеться семінар-практикум для фахівців та батьків, які виховують дітей з особливостями в розвитку. Про це повідомляє активістка Людмила Шукрута на сторінці «Серце матері» у Фейсбук.

мир тв
загрузка...