Анонси

ОПОРА шукає омбудсменів, які захищатимуть виборчі права громадян

Опубліковано . в Анонси

Громадянська мережа ОПОРА оголошує відбір учасників на сертифіковану програму «Школа громадського омбудсмена із захисту виборчих прав», яка підготує кандидатів на посади регіональних омбудсменів з виборчих прав.

У Кропивницькому школярів запрошують на пішохідний квест

Опубліковано . в Анонси

 

25 травня о 13:00 в обласному центрі стартує перший пішохідний розважально-просвітницький квест для школярів на знання архітектурної спадщини Кропивницького "Подорож вулицями старого міста".

У Кропивницькому розкажуть про код успіху найвпливовіших людей планети

Опубліковано . в Анонси

«Код Успіху» - благодійний тренінг від бестселер автора Дональда Алена, що розкриває 12 головних секретів успіху найвпливовіших людей планети відбудеться 2 червня о 14.00 в бібліотеці ім. Д.Чижевсього.

У Кропивницькому обговорять масові політичні репресії 30-х років на Кіровоградщині

Опубліковано . в Анонси

18 травня о 14:00 відбудеться засідання «круглого столу» на тему «Розплата за незреалізовану державність: Великий терор 1937-1938 років на Кіровоградщині», в рамках якого презентують онлайн-добірку архівних фотодокументів та матеріалів.

Кропивничан запрошують на святкування "Єврофесту-2018"

Опубліковано . в Анонси

 До Дня Європи 19 травня з 10:00 до 15:00 на площі Героїв Майдану та у Ковалівському парку Кропивницького триватиме фестиваль «Єврофест – 2018». На учасників чекатимуть ігри, конкурси, виставки, квести, вікторини.

мир тв
загрузка...