Життя

Як врятуватися під час пожежі

Опубліковано . в Життя

Під час пожежі в жодному разі не слід панікувати, необхідно остерігатися високої температури, задимленості та загазованості, руйнування конструкцій будинків і споруд.

Як приготувати ідеальні імбирні пряники

Опубліковано . в Життя

 

Сезон імбирних пряників відкрито. Справжнім поціновувачам випічки досить складно догодити. Зокрема з імбирними пряниками: то засолодкі, то надто тверді, то надто пряні і т.д. Сьогодні ми пропонуємо приготувати "Ідеальні" імбирні пряники, які будуть до смаку усім. Рецепт швидкий і простий.

Яких правил потрібно дотримуватися молодим подружжям, щоб не сперечатись

Опубліковано . в Життя

 

Згідно із статистикою, Україна на першому місці в Європі за кількістю розлучень молодих родин. Чому сперечаються молоді подружжя та яких родинних правил потрібно дотримуватися? На ці та інші питання відповідає психолог із Кропивницького Яніна Данільченко.

 

Як відбуватиметься розрахунок "зимової" субсидії

Опубліковано . в Життя

 


В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018рр.

Десерт на вихідні: шоколадний кекс з грушею

Опубліковано . в Життя

Осінь, груші і шоколад - найкраще поєднання! Тому, пропонуємо побалувати себе і близьких у вихідні швидким десертом.

Інгредієнти: яйця 2 шт., масло вершкове 100 г, цукор 120 г, борошно пшеничне 40 г, какао 25 г, шоколад чорний
50 г, горіхи грецькі 4 ст.ложки, груші2 шт.

Розраховано на 4 порції.


Яйця, цукор і розтоплене вершкове масло збити добре в білу піну. Додати борошно і какао, збити до однорідності. Розкласти тісто в 4 змащені маслом формочки, зверху встромити шматочки очищеної і порізаної груші, посипати крупно поламаним шоколадом і притрусити січеними горіхами.

Відправити пудинг на 20-25хв в духовку при 180℃.
Їсти його добре теплим, коли м'яке тісто поєднується із соковитою грушею і гарячим шоколадом.

Якщо ви не зїли страву одразу - можна підігріти в мікрохвильовці перед вживанням.

 

Як зберегти особистий простір у стосунках

Опубліковано . в Життя

Чому любов партнера часом «душить»? Чому ми іноді радіємо, якщо чоловік і діти їдуть на дачу, а нам належить кілька днів самотності? Чому час від часу чоловіки радісно збігають на риболовлю замість того, щоб провести вихідний з родиною?

Довідку про несудимість тепер можна отримати онлайн

Опубліковано . в Життя

Від сьогодні довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн - безкоштовно, 24/7. Така довідка видається Департаментом інформаційних технологій МВС та сервісними центрами МВС.

Як не купити автівку із підробленими ідентифікаційними номерами

Опубліковано . в Життя

Протягом поточного року працівниками сервісних центрів МВС в Кіровоградській області виявили 7 транспортних засоби із підробленими ідентифікаційними номерами, 4 ТЗ викрадених на території України, та один що розшукується правоохоронними органами інших держав. Встановлено дві особи що перебувають в розшуку.

Усі питання тестів з ПДР відтепер можна знайти онлайн

Опубліковано . в Життя

 

Від сьогодні кожен охочий українець, в тому числі жителі Кіровоградщини, можуть безперешкодно підготуватися до складання теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС. На сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднили нові питання тестів з варіантами відповідей.

Як уникнути водіям небезпеки під час туману

Опубліковано . в Життя

Туман — це природне явище, що трапляється доволі часто і є одним з найнебезпечніших для автомобілістів. Туман є однією з найголовніших причин автомобільних аварій.Відтак, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області надає рекомендації як уникнути небезпеки під час туману.

Як продублювати пошкоджений ідентифікаційний номер транспортного засобу

Опубліковано . в Життя

Досить часто в житті багатьох власників транспортних засобів трапляються випадки коли ідентифікаційний номер пошкоджується.    В такому разі  не  допускається державна реєстрація (перереєстрація), зняття з  обліку  транспортних  засобів,  крім випадків вибракування їх у цілому,  номери двигунів які мають ознаки навмисного знищення або підробки  (крім випадків повернення транспортного засобу законному власнику  із  знищеним  або  підробленим  ідентифікаційним номером двигуна    після    незаконного    заволодіння   таким   засобом).

На   самостійно   сконструйовані  транспортні  засоби  та  на зареєстровані  в  уповноважених  органах МВС транспортні засоби із знищеними  ідентифікаційними номерами їх складових частин (кузова, шасі,  рами)  або  на  транспортні  засоби, ідентифікаційні номери складових  частин  яких  пошкоджені  під  впливом корозії, знищені (пошкоджені) чи підроблені внаслідок незаконного заволодіння або в разі,   коли   проведена   заміна  таких  складових  частин  після дорожньо-транспортної пригоди, наносяться спеціальні індивідуальні номери   чи  здійснюється  дублювання  первинних  ідентифікаційних номерів   складових  частин  (у  разі  встановлення  відповідності ідентифікаційного   номера   таким   засобам)  згідно  з  вимогами міжнародних  і державних стандартів.

Видача висновку щодо можливості дублювання (нанесення) ідентифікаційних номерів транспортних засобів.

Для дублювання ідентифікаційних номерів транспортних засобів необхідні такі документи:

-заява (у довільній формі);

-копія документа, що посвідчує особу (для фізичної особи);

- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

-висновок спеціального криміналістичного дослідження  транспортного засобу з фотознімками;

- копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічного паспорта);

-відповідні матеріали підрозділу внутрішніх справ (довідки про факт незаконного заволодіння та

перебування в розшуку транспортного засобу,

-довідки про дорожньо-транспортну пригоду тощо);

-платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги;

мир тв