файно сусід

Спорт

Обласний захід «Мама, тато, я – спортивна сім’я» вперше проведуть дистанційно

Опубліковано . в Спорт

Щорічний фізкультурно-оздоровчий захід «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проводитиметься 22-24 травня на території Кіровоградської області з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

Петрівський «Інгулець» готовий судитися у Спортивному суді в Лозанні

Опубліковано . в Спорт

Футбольний клуб «Інгулець» із Петрово не виключає варіант пошуку справедливості в вищих профільних інстанціях, включаючи Спортивний суд у Лозанні, якщо Професіональна футбольна ліга України прийме рішення не догравати чемпіонат у Першій лізі сезону 2019-2020.

Кропивницькі гімнасти продовжують тренуватися в умовах карантину (ВІДЕО, ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Спортсмени Кропивницького продовжують тренуватися в домашніх умовах, незважаючи на послаблення карантину, оскільки воно не стосується дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних клубів.

Реконструкцію школи олімпійського резерву в Кропивницькому планують завершити до кінця року (ВІДЕО)

Опубліковано . в Спорт

Реконструкцію обласної спортивної школи олімпійського резерву №2 у Кропивницькому, яка триває вже три роки, планують завершити до кінця 2020 року.

У Кропивницькому визначили переможців 21-денних змагань «Кроранпланка» (ВІДЕО, ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

З 14 квітня по 5 травня засновники бігової аматорської спільноти KroRunClub у Кропивницькому Іван Поліщук і Станіслав Зелінський, проводили челендж з елементом змагальності під назвою «Кроранпланка». 188 учасників протягом 21 дня стояли в планці, намагаючись визначити хто любить планку більше – хлопці чи дівчата?

В області проведуть оздоровчий захід «ВелоРухЗарадиЗдоров'я»

Опубліковано . в Спорт

Фізкультурно-оздоровчий захід «ВелоРухЗарадиЗдоров'я» 10-20 травня проводитиме обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». До його участі запрошуються всі велолюбителі.

Кропивницькі плавці показали як тренуються під час карантину (ВІДЕО)

Опубліковано . в Спорт

Кропивницькі плавці зі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія», як і всі спортсмени обласного центру, тренуються під час карантину в домашніх умовах.

Геннадій Здітовецький: «Легкоатлети, які бажають чогось досягти в майбутньому - тренуються сумлінно і в карантин»

Опубліковано . в Спорт

«Гречка» продовжує розповідати читачам як кропивницькі спортсмени та тренери адаптувалися до умов карантину у зв’язку з коронавірусом. Про те, як тренуються наші легкоатлети-стрибуни, серед яких два кандидати на участь в Олімпійських іграх у Токіо, розповів провідний тренер зі стрибків у висоту СДЮСШОР №2 та обласної школи вищої спортивної майстерності Геннадій Здітовецький.

Кращі кропивницькі спортсмени і тренери отримуватимуть президентські стипендії

Опубліковано . в Спорт

Троє спортсменів і двоє тренерів-викладачів отримуватимуть стипендії Президента України відповідно до Указу №164/2020 від 4 травня 2020 року «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів».

Кропивницькі гімнасти показали як тренуються в умовах карантину (ВІДЕО)

Опубліковано . в Спорт

Дистанційні тренування стали нормою для всіх без спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних клубів, які хочуть показувати високі спортивні результати після завершення карантину. 

Кропивницькі легкоатлети отримають сучасний інвентар

Опубліковано . в Спорт

На засіданні Виконавчого комітету Федерації легкої атлетики України було затверджено розподіл по регіонах України легкоатлетичного інвентарю та обладнання, які за поданням ФЛАУ були закуплені профільним Міністерством.