Спорт

Представник Кропивницького став призером чемпіонату України зі скелелазіння (ФОТО)

На чемпіонаті України зі скелелазіння серед чоловіків та жінок, що проходив 23-24 липня у Маріуполі, представник Кропивницького увійшов до числа призерів.

Силачі нашої області перемогли на всеукраїнському фестивалі «Козацькі розваги» (ФОТО)

Команда Кіровоградської області посіла перше місце у Всеукраїнському фестивалі «Козацькі розваги», який проходив 25 липня в місті Дніпро.

Петрівський «Інгулець» у стартовому турі програв «Шахтарю»

У стартовому матчі української Прем’єр-Ліги сезону 2021/2022 петрівський «Інгулець» поступився «Шахтарю» - 1:2.

«Олександрія» розпочала сезон з перемоги над «Зорею» (ВІДЕО)

В першому турі української Прем’єр-Ліги сезону 2021-2022 «Олександрія» в Запоріжжі мінімально перемогла бронзового призера попереднього сезону «Зорю» - 1:0.

Юний кропивницький джитсер в США переміг на найпрестижнішому дитячому турнірі в світі (ФОТО)

Вихованець кропивницького клубу "Борець" Олександр Бондаренко став чемпіоном міжнародного турніру з бразильського джиу-джитсу IBJJF PAN Kids 2021 в Орландо США.

Сина президента "Олександрії" призначили генеральним директором клубу

Генеральним директором ФК «Олександрія» призначено сина президента клубу Сергія Кузьменка - Івана Кузьменка.

Кропивничани вдало виступили на кубку та чемпіонаті України з бойового самбо (ФОТО)

Дев'ять медалей здобули кропивницькі спортсмени з клубу "Тайгер" на кубку та чемпіонаті України з бойового самбо що 16-18 липня проводився в Затоці Одеської області.

На Олімпійських іграх у Токіо не буде жодного спортсмена з Кіровоградщини

Cтав відомий повний склад збірної України на Олімпійські ігри 2020, які пройдуть у Токіо. Ліцензію на участь у головних стартах чотириріччя не отримав жоден спортсмен Кіровоградської області.

«Олександрія» підписала форварда італійського клубу (ФОТО)

ФК «Олександрія» досяг угоди з італійським клубом «Дженоа» щодо трансферу аргентинського форварда Клаудіо Спінеллі.

У Новгородці визначили найспортивніших держслужбовців області (ФОТО)

Обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відбулася 10 липня в  Новгородці.

Бейсболісти Кіровоградської області перемогли на чемпіонаті України U-18

Минулого тижня у селищі Новий Киселів біля Чернівців тривав чемпіонат України з бейсболу у віковій категорії U-18 за участі збірних Кіровоградської, Рівненської, Чернівецької областей, а також команд Києва та Миколаєва.

Кропивничанин став п’ятим на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

11 липня в Таллінні завершився молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 23 років.

12-річний кропивничанин представить Україну на дитячому турнірі з джиу-джитсу в Маямі

Вихованець СК "Борець", 12-річний Костянтин Живанов з Кропивницького представить Україну на дитячому турнірі з джиу-джитсу IBJJF PAN Kids у Флориді, США у категорії помаранчевих поясів.

Вільшанська веслувальниця виборола медаль на чемпіонаті Європи (ФОТО)

Бронзову медаль завоювала на чемпіонаті Європи з веслування вихованка Вільшанської ДЮСШ Тетяна Смиловенко, що проходив 24-27 червня у польському місті Познань.

Кропивницький борець став призером турніру в Маямі (ФОТО)

Срібним призером турніру Fight Sports з бразильського джиу-джитсу в Маямі (штат Флорида, США) став вихованець кропивницького клубу «Борець» Роман Непота.

У Кропивницькому розпочався Всеукраїнський турнір з боксу (ФОТО)

У Кропивницькому розпочався Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам'яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва.

Кропивницький стрілець здобув звання чемпіона України (ФОТО)

Спортсмен із Кропивницького Роман Копійка здобув три медалі, серед яких одну - найвищого ґатунку на чемпіонаті України з кульової стрільби серед спортсменів 2001 р.н. і молодших.

З'єднати смартфон і спорт: на Кіровоградщині облаштують 13 парків

В області в рамках загальнонаціональної програми "Здорова Україна" облаштують спортивними локаціями 13 парків.

Підіймання пожежної драбини на швидкість – рекорд в Олександрії (ФОТО)

Минулої суботи, 26 червня, олександрійські рятувальники встановити національний рекорд зі швидкісного підіймання триколінної пожежної драбини.

У Кропивницькому провели мініфутбольний турнір пам'яті загиблого в АТО героя (ФОТО)

Другий турнір з мініфутболу, присвячений пам'яті спецпризначенця Олександра Кондакова, який загинув у зоні АТО, провели у Кропивницькому 26 червня..