Спорт

Тенісистка з Кропивницького стала призеркою юнацького чемпіонату України (ФОТО)

Бронзовою призеркою чемпіонату України з настільного  тенісу серед юнаків і дівчат 2003 р.н. та молодше стала представниця кропивницької комплексної ДЮСШ №3 Марія Курищенко.

Дзюдоїсти Кіровоградщини вибороли чимало медалей на всеукраїнських змаганнях у Кременчуці (ФОТО)

У Кременчуці відбувся X Всеукраїнський турнір із дзюдо на призи Полтавського Окружного козацтва, що приніс чимало нагород спортсменам нашої обласної федерації.

У Світловодську змагалися за Кубок України з велокросу (ФОТО)

Другий етап Кубку України з велокросу в індивідуальній груповій гонці серед чоловіків і жінок відбувся 15 жовтня у Світловодську. Його учасниками стали спортсмени кількох областей.

Важкоатлетка з Кропивницького принесла збірній України три «бронзи» на чемпіонаті Європи

Триразовою бронзовою призеркою чемпіонату Європи серед юніорок із важкої атлетики, що завершився у столиці Албанії, місті Тирана стала Ольга Пікаш із Кропивницького.

Кропивницькі боксери на домашньому чемпіонаті України вибороли три медалі (ФОТО, ВІДЕО)

Володарями трьох медалей чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років, що завершився у Кропивницькому, стали троє місцевих спортсменів.

В Олександрії встановили два рекорди України (ФОТО)

14 жовтня в Олександрії на чемпіонаті України з жиму штанги лежачи та становій тязі, в спорткомплексі "Планета спорт" було встановлено рекорди України з жиму штанги лежачи та становій тязі за версією UFNP.

Кропивницький «Золотой вєк» вдруге переміг «Черкаські Мавпи-2»

У повторній зустрічі другого туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги підопічні Георгія Ступенчука 13 жовтня закріпили опередній успіх і здобули ще одну впевнену виїзну перемогу над «Черкаськими Мавпами-2» – 99:70.

П’ятеро кропивницьких більярдистів поїдуть на чемпіонат світу (ФОТО)

Одразу п’ять більярдистів із Кропивницького пройшли відбір для участі у чемпіонаті світу з більярду у вільній піраміді серед юнаків і дівчат, що пройде в Москві з 30 жовтня по 3 листопада.

Поліцейський з Кіровоградщини отримав бронзу у чемпіонаті силових відомств (ФОТО)

У чемпіонаті серед працівників силових відомств, який відбувся у місті Харків, звання найсильніших виборювали 94 спортсмени, учасники 20 команд фізкультурно-спортивних колективів із багатьох регіонів держави. В результаті напруженої боротьби здобути бронзу у ваговій категорії до 100 кг вдалося працівнику Новомиргородського відділення поліції - Анатолію Бондаренку.