Спорт

Кропивничанин домігся чемпіонського звання зі скелелазіння (ФОТО)

Чемпіоном України зі скелелазіння у виді програми швидкість став кропивничанин Ярослав Ткач, що відбувся 2 грудня у Києві.

Кропивницька пауерліфтерка здобула "бронзу" та встановила рекорд України (ФОТО)

На чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, що триває у польському місті Скерневіце, спортсменка з Кропивницького Олександра Борщ стала бронзовою призеркою та встановила рекорд України.

Матч УПЛ за участі «Олександрії» завершився масовою бійкою (ВІДЕО)

Гра 15 туру української Прем’єр-ліги між «Олександрією» та львівським «Рухом» завершився масовою бійкою між тренерами та футболістами обох команд.

«Інгулець» здолав «Верес» і залишив зону вильоту (ВІДЕО)

Петрівський «Інгулець» з Олександрійського району виграв у рівненського «Вереса» в українській Прем’єр-Лізі з рахунком 1:0 та піднявся на 12 місце турнірної таблиці.

Через ракетні обстріли матч «Дніпро-1» — «Олександрія» перенесли

Матч 14 туру української Премєр-Ліги між командами «Дніпро-1» та «Олександрією» було спочатку зупинено, а потім перенесено.

«Інгулець» у битві аутсайдерів переміг «Львів» (ВІДЕО)

У битві двох аутсайдерів Української Прем’єр-ліги «Інгулець» мінімально переміг «Львів» з рахунком 1:0.

«Інгулець» із новим тренером мінімально поступився «Динамо» (ВІДЕО)

З мінімальною перевагою київські «динамівці» здолали петрівський «Інгулець» у 14-му турі української Прем’єр-ліги.

«Олександрія» за 14 хвилин розгромно програла «Зорі» (ВІДЕО)

Розгромом від «Зорі» завершився матч 14-го туру української Прем’єр-ліги для «Олександрії». Після цього наші земляки втратили шанс закріпитися на третьому місці в турнірній таблиці.

Кропивницька ентузіастка продовжує розвивати бігову аматорську спільноту (ФОТО)

Майже рік минув після оголошення про закриття у Кропивницькому бігового аматорського клубу KroRunClub.
Його створили навесні 2018 року ентузіасти Станіслав Зелінський та Іван Поліщук.

Кропивничанка візьме участь у молодіжному чемпіонаті світу з боксу

Спортсменка з Кропивницького Юлія Філіппова у складі збірної команди України візьме участь у чемпіонаті світу з боксу серед молоді.

У Кропивницькому пройшов юнацький чемпіонат України зі снукеру (ФОТО)

Чемпіонат України серед юнаків, дівчат і молоді з більярдного спорту зі снукеру проходив 12-13 листопада у кропивницькому клубі «Біток».

Кропивничани завоювали два «золота» на юнацькому чемпіонаті України з кульової стрільби (ФОТО)

Спортсмени з Кропивницького та Петрово вибороли дві золоті та одну срібну медалі юнацького чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброї, що завершився у Львові.

«Олександрія» в доданий час драматично перемогла «Верес» (ВІДЕО)

У матчі 13-го туру чемпіонату УПЛ «Олександрія» перемогла «Верес», причому зробила це драматично - на сьомій доданій хвилині до основного часу (3:2).

Петрівський «Інгулець зазнав чергової поразки і звільнив головного тренера (ВІДЕО)

У 13-му турі української Прем’єр-ліги петрівський «Інгулець» програв «Металісту 1925» з рахунком 1:2 після чого керівництво клубу оголосило про розірвання контракту з головним тренером Сергієм Лавриненком.

«Олександрія» у Прем’єр-лізі поступилася «Динамо» (ВІДЕО)

«Олександрія», яка не програвала 6 турів поспіль, набравши 13 очок із 15 можливих, зазнала виїзної поразки від київського «Динамо» у 12 турі української Прем’єр-ліги (3:1).

Кропивницький боксер став п’ятим на міжнародному турнірі в Німеччині (ФОТО)

Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків і жінок 5-6 листопада проходив у німецькому місті Кельн.

Петрівський «Інгулець» вперше переміг у цьому сезоні (ВІДЕО)

У поєдинку 12-го туру української Прем'єр-ліги "Зоря" несподівано поступилася аутсайдеру чемпіонату «Інгульцю» (1:0).

Десятикратний чемпіон з брейкдансу B-Boy Minik викладає у Кропивницькому (ВІДЕО)

Десятикратний чемпіон з брейкдансу Михайло Курлов (B-Boy Minik) наразі викладає уроки з брейкінгу у Кропивницькому, у Творчій майстерні Let’s Move City.

Гирьовик із Кропивницького виборов три «золота» на кубку Європи (ФОТО)

Кубок Європи з гирьового спорту завоював кропивничанин Геннадій Тимофєєв у польському місті Острув-Велькопольский.

Кропивницькі дзюдоїсти на юнацькому чемпіонаті вибороли три медалі (ФОТО)

Тричі борці з Кропивницького підіймалися на п’єдестал пошани чемпіонату України з дзюдо серед юнаків U-18 у Києві.