Спорт

Кропивницькі спортсмени стали бронзовими призерами чемпіонату України з пляжного гандболу (ФОТО)

Упродовж чотирьох днів, із 9 по 12 серпня у Черкасах проходив чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків 2002 року народження. Участь у змаганнях взяли 6 колективів.

Євгеном Коноплянкою влітку цікавилися "Шахтар" і "Мілан"

До українського вінгера "Шальке", вихованця кропивницького ФК "Олімпік" Євгена Коноплянки під час поточного трансферного вікна проявляли інтерес донецький "Шахтар", італійський "Мілан" і турецький "Галатасарай".

Новоукраїнські футболісти виграли Кубок області серед команд ветеранів (ФОТО)

Перемігши у фіналі турніру футбольний клуб «Граніт» із Долинської із рахунком 4:1, учора, 9 серпня, спортсмени з Новоукраїнки стали володарями Кубку Кіровоградської області із футболу серед команд ветеранів.

"Зірка" все-таки зіграє з київським "Динамо" на "Олімпійському" з глядачами

Матч п'ятого туру чемпіонату України між київським "Динамо" і кропивницькою "Зіркою", запланований на найближчу п'ятницю, 11 серпня, відбудеться на столичному НСК "Олімпійський" і пройде з глядачами.

У новому баскетбольному сезоні Кропивницький у чемпіонатах України представлятимуть дві команди

У сезоні 2017-2018 років дві кропивницькі команди – «Золотой Век» і «Золотой Век-ФФВ ЦДПУ» – представлятимуть Кіровоградщину на змаганнях чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої і Першої ліг.

Кропивницький дзюдоїст розпочинає боротьбу в Чілі за медалі кадетського чемпіонату світу (ФОТО)

Першим суперником кропивницького спортсмена, вихованця обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Вадима Велкова на кадетському чемпіонаті світу з дзюдо (юнаки та дівчата до 18 років), що розпочався в Чілі, буде борець із США.

«Олександрія» і «Чорноморець» в Одесі зіграли в бойову нічию (ВІДЕО)

«Олександрія» програючи в Одесі місцевому «Чорноморцю» два м’ячі і граючи в меншості, зуміла звести гру внічию та взяти одне очко у матчі 4-го туру футбольної Прем’єр-Ліги України.