Спорт

Тенісистка з Кропивницького стала призеркою міжнародного рейтингового турніру (ФОТО)

Кропивничанка Анастасія Струтинська привезла срібну нагороду з 14-го рейтингового міжнародного турніру з настільного тенісу, що відбувся в Ізмаїлі та присвячувався пам’яті Едуарда Голубєва.

Більярдист із Кропивницького переміг на юніорському чемпіонаті України (ФОТО)

Вихованець більярдого клубу «Біток», кропивничанин Андрій Тихий тріумфував у Житомирі на чемпіонаті України з пірамідного багатоборства серед юнаків і юніорів.

Кропивницькі скелелази здобули 14 нагород на чемпіонаті України серед школярів (ФОТО)

З доробком у 14 медалей різного ґатунку завершили виступи спортсмени з Кропивницького на чемпіонаті України зі скелелазіння серед школярів, що 22-25 червня проходив у Кременчуку.

Двоє кропивницьких джиу-джитсерів перемогли на відкритому чемпіонаті Великобританії (ФОТО)

Двоє спортсменів кропивницького клубу «Борець» Ярослав Блажко у ваговій категорії до 70 кг та Роман Непота у вазі до 76 кг завоювали золоті медалі на відкритому чемпіонаті Великобританії з бразильського джиу-джитсу.

Поштарі Кіровоградщини визначили найспортивніших на обласній спартакіаді (ФОТО)

Спартакіада серед працівників дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» у Кіровоградській області відбулася 23 червня у таборі «Олімпієць» поблизу села Велика Виска.

Школярі Кропивницького змагалися за літній кубок з тенісу (ФОТО)

З 14 по 20 червня на тенісних кортах стадіону м’ясокомбінату «Ятрань» міста Кропивницького проходив літній кубок з тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Гімнаст із Кропивницького став переможцем і призером міжнародних змагань в Угорщині (ФОТО)

В Будапешті 16-18 червня проходили ІІІ міжнародні змагання зі спортивної гімнастики серед юніорів Budapest Jnior Cup, на яких успішно виступив кропивницький спортсмен.

У Кропивницькому провідні легкоатлети змагалися за нагороди юнацького чемпіонату України (ФОТО)

18-20 червня у Кропивницькому проводився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодше). За його нагороди на стадіоні «Зірка» боролися 630 атлетів, які представляли 24 регіони України.

Гімнасти з Кропивницького стали бронзовими призерами Кубку України (ФОТО)

13-16 червня у Києві на базі олімпійської підготовки у Конча-заспі проводився Кубок України і спортивної гімнастики, на якому нагородами відзначилися спортсменки з Кропивницького.