Спорт

Рятувальник з Кропивницького привів збірну ДСНС України до «срібла» на змаганнях у Польщі (ФОТО)

Спортсмен-рятувальник з Кропивницького В’ячеслав Сошенко, очолюючи збірну ДСНС України, допоміг команді вибороти «срібло» на ХІ Міжнародному турнірі з волейболу.

Таеквондисти Кіровоградщини завоювали вісім нагород на турнірі в Греції (ФОТО)

Вісім медалей, з яких чотири найвищого гатунку, завоювали таеквондисти з Кропивницького та Компаніївки на Кубку Короля таеквондо ІТФ, який 15-16 грудня проходив у місті Салоніки (Греція).

Кропивницькі плавці-паралімпійці вибороли чотири нагороди на чемпіонаті України

Три золоті та одну бронзову медалі вибороли кропивницькі плавці на Чемпіонаті України плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Кропивницькі джитсери здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті світу (ФОТО)

Двоє кропивницьких спортсменів стали медалістами Чемпіонату світу з бразильського джиу-джитсу (версія IBJJF) у змаганнях но-гі, що завершився в Лос-Анджелесі.

Альпіністи обласного центру стали срібними призерами Чемпіонату України за підсумками 2018 року (ФОТО)

По завершенню альпіністського сезону 2018 року суддівська колегія федерації альпінізму і скелелазіння України підвела підсумки заочних змагань Чемпіонату України з альпінізму у висотному класі (понад 6000 метрів).

Юні кропивницькі дзюдоїсти привезли нагороди з Запоріжжя (ФОТО)

Борці обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» стали володарями 10 медалей Всеукраїнського турніру з дзюдо на призи президента запорізької обласної федерації дзюдо Еріха Барца.

БК «Золотий вік-2» двічі поступився дублерам «Маріуполя» у Кропивницькому

Баскетболісти кропивницької команди «Золотий вік-2» зазнали двох поразок 8-9 грудня удома в рамках чемпіонату України серед команд Першої ліги (Група 2) від БК «Маріуполь-2».

У Кропивницькому відбувся міжнародний семінар з айкідо (ФОТО)

7-9 грудня у Кропивницькому проходив міжнародний айкідо семінар під керівництвом Небі Вурала сенсея – засновника та технічного директора Євразійської організації айкідо.

В обласному госпіталі для ветеранів війни провели змагання серед українських захисників (ФОТО)

Сьогодні, 4 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України в обласному госпіталі для ветеранів війни було проведено фізкультурно-оздоровчі заходи «Сильні духом» серед ветеранів АТО та військовослужбовців ЗСУ.