Спорт

Кропивницька плавчиня-паралімпієць завоювала третю медаль на Чемпіонаті Європи (ВІДЕО)

Кропивницька плавчиня Ольга Свідерська здобула третю медаль Чемпіонату Європи з плавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та фізичного розвитку, що триває серпня в ірландському місті Дублін.

У Кропивницькому визначили кращих гирьовиків ФСТ «Динамо» області (ФОТО)

Чемпіонат Кіровоградської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з гирьового спорту, що відбувся сьогодні сьогодні, 17 вересня у Кропивницькому, визначив кращих атлетів серед силових структур цієї організації.

Кропивницька плавчиня-паралімпієць здобула другу нагороду на Чемпіонаті Європи (ФОТО, ВІДЕО)

Плавчиня Ольга Свідерська з Кропивницького вдруге стала призеркою Чемпіонату Європи з плавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та фізичного розвитку, що триває в ірландському місті Дублін.

Кропивницькі плавці здобули «золото» та «бронзу» на Чемпіонаті Європи серед спортсменів-паралімпійців (ФОТО, ВІДЕО)

Кропивницькі плавці Андрій Деревінський та Ольга Свідерська завоювали нагороди на Чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, вади зору та фізичного розвитку, що триває в ірландському місті Дублін.

Боксери з Кропивницького вибороли чотири медалі юніорського чемпіонату України

Кропивницькі боксери вдало відзмагалися на Чемпіонаті України серед юніорів 2002-2003 років народження, який з 7 по 12 серпня проводився в нашому обласному центрі на факультеті фізичного виховання ЦДПУ.

Петрівський «Інгулець» здобув першу перемогу в сезоні (ВІДЕО)

Після трьох поспіль безпереможних ігор, у четвертому турі першолігового чемпіонату з футболу, «Інгулець» у Петрово виборов першу звитягу в сезоні, здолавши "Миколаїв" - 2:0.

Знам’янчан запрошують до занять йогою на свіжому повітрі (ФОТО)

Дмитро Омельченко, мешканець Знам’янки, що на Кіровоградщині, організував заняття з йоги на свіжому повітрі. Тричі на тиждень всі охочі мали змогу долучитись до занять, відтепер їх можна відвідувати щодня.

Четверо кропивницьких боксерів вийшли до півфіналу юніорського чемпіонату України

За підсумками відбіркових боїв Чемпіонату України з боксу серед юніорів, що триває у Кропивницькому з 7 серпня, чотири місцевих спортсмена пробилися до півфіналів у своїх вагових категоріях і гарантували собі медалі.

Легкоатлетка з Олександрівки на Чемпіонаті Європи не змогла вийти до фіналу

Вихованці Олександрівської ДЮСШ Тетяні Мельник, яка кілька останніх років виступає за місто Київ, не вдалося пробитися до фіналу Чемпіонату Європи з легкої атлетики, що триває у Берліні.

Легкоатлетка з Олександрівки пробилася до півфіналу на Чемпіонаті Європи (ФОТО)

Вихованка Олександрівської ДЮСШ, яка останні кілька років живе у столиці та виступає за місто Київ Тетяна Мельник, вийшла до півфіналу Чемпіонату Європи з легкої атлетики, що зараз триває у Берліні.

У Кропивницькому стартував Чемпіонат України з боксу серед юніорів ( ФОТО)

Чемпіонат України з боксу серед юніорів розпочався сьогодні, 7 серпня, у Кропивницькому. За його нагороди впродовж шести днів на факультеті фізичного виховання ЦДПУ вестимуть боротьбу 268 спортсменів з усіх регіонів України.

Кропивницький волейболіст-пляжник привіз «срібло» з 10-го туру Чемпіонату України (ФОТО)

Срібним призером 10-го туру Чемпіонату України з пляжного волейболу  серед чоловічих команд став кропивничанин Ігор Свірідов у парі з рівненчанином Владиславом Павлюком.