varto3

Спорт

Кропивничанка стала чемпіонкою світу з легкої атлетки серед спортсменів-паралімпійців

Опубліковано . в Спорт

Дві медалі здобули 26 лютого кропивницькі спортсменки, вихованки обласного центру «Інваспорт» на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, розумового та фізичного розвитку.

«Інгулець» на зборах у Туреччині розгромив чемпіона Таджикистану

Опубліковано . в Спорт

У третьому контрольному матчі другого навчально-тренувального збору в Туреччині, петрівський «Інгулець» розгромив чемпіона Таджикистану, футбольний клуб «Істіклол» з Душанбе.

Волейболіст-пляжник із Кропивницького привіз «бронзу» з другого туру юнацького чемпіонату України (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

ІІ тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків до 17 років, що 20-23 лютого проходив у Сумах, приніс спортсмену з Кропивницького «бронзу».

«Золотий вік» удома двічі розгромив херсонських баскетболістів

Опубліковано . в Спорт

У двох матчах 8 туру першолігового чемпіонату України з баскетболу сезону 2019-2020, кропивницький БК «Золотий вік» на домашньому майданчику розгромив херсонський «ХДУ-Авто-Плаза».

Петрівський «Інгулець» на зборах у Туреччині переміг польський «Відзев Лодзь» (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

У першому контрольному матчі турецьких зборів 2020 року, вчора, 18 лютого, петрівський «Інгулець» мінімально переміг польський футбольний клуб «Відзев Лодзь».

БК «Золотий вік» у Кропивницькому двічі переміг «Вінницьких зубрів»

Опубліковано . в Спорт

Кропивницький БК «Золотий вік» » у двох матчах сьомого туру першолігового чемпіонату України з баскетболу переміг одного з лідерів Групи 2 «Вінницьких зубрів».