Команда ветеранів із Кіровоградщини виграла «бронзу» на футбольному турнірі Захисників України

16:31, 23 Червня, 2026
Фото взято з Facebook-сторінки управління з питань ветеранської політики Волинської ОВА.

У селі Шацьк у Волинській області 20–21 червня відбувся відкритий футбольний турнір серед Захисників України. Команда Кіровоградщина здобула третє місце на змаганнях. Про це розповідаємо на «Гречці».

Джерело: Facebook-сторінка управління з питань ветеранської політики Волинської ОВА, коментар «Гречці» військовослужбовця з позивним «Кавальян».

Що відомо про команди 

У турнірі було дев’яти команд із восьми областей. Участь у змаганнях взяли близько 200 ветеранів і військовослужбовців.

У змаганнях виступили такі команди:

  • Волинська область: ФК «Волинь АТО» (м. Луцьк);  військовий спортивний клуб «Бастіон» (м. Ковель).
  • Закарпатська область: «Закарпатські ведмеді УБД».
  • Івано-Франківська область: «Прикарпаття НГУ».
  • Кіровоградська область: «3-й полк ССО».
  • Львівська область: «Галицькі Леви».
  • Рівненська область: ЛФК «Легенди».
  • Тернопільська область: «Збірна учасників бойових дій та ветеранів війни Тернопільщини».
  • Чернівецька область: «Буковинська Січ».

«3-й полк ССО» — серед призерів турніру

Кіровоградщину представляла команда, яка обрала собі назву, «3-й полк ССО».

Як розповів військовослужбовець команда впевнено стартувала і виграла три матчі поспіль, показавши хорошу гру з перших хвилин турніру. Команда «Легенди» з Рівного поступилися 0:2, «Буковинська Січ» із Чернівців — 1:3, а «Бастіон» із Ковеля — 0:3.

«Єдина поразка була у грі з «Волинь АТО» із рахунком 2:3. Попри це команда вийшла у півфінал із другого місця», – говорить військовослужбовець. 

За його словами, у півфіналі команда «3-й полк ССО» поступилася «Прикарпаттю НГУ» з рахунком 0:1. Матч був рівний, але вирішився одним голом. І навіть попри важку гру, команда змогла посісти третє місце та здобути бронзові нагороди. 

Фото надав військовослужбовець

У матчі за третє місце команда 3-го полку ССО зіграла з «Волинь АТО» та перемогла з рахунком 4:0.

Підсумки гри 

За підсумками турніру перемогли «Галицькі Леви» з Львівської області. Друге місце посіла команда «Прикарпаття НГУ» з Івано-Франківщини, а третє — «3-й полк ССО» з Кіровоградщини.

Організатори також назвали найкращих гравців змагань. Найкращим гравцем турніру став Олександр Іванишин із команди «Галицькі Леви», найкращим воротарем — Йосифат Лета з «Прикарпаття НГУ», а найкращим нападником — Кропивницький футболіст Василь Жадан із «3-го полку ССО».

Нагадаємо, футбольна команда ветеранів війни «Кропивницький-УБД» взяла участь у чемпіонаті України серед ветеранів війни з футболу «Турнір Захисників», який відбувся у Черкасах 30-31 травня. 

Останні новини по темі
Дні жалоби: три громади на Кіровоградщині повідомили про втрати військових
МОЗ створює три референтні центри для онкохворих дітей: що буде з обласними лікарнями
Лікування онкохворих дітей зосередять у трьох містах? Що загрожує пацієнтам на Кіровоградщині
Читайте також

Олександрійська, Знамʼянська та Великовисківська громади на Кіровоградщині повідомили про втрати військовослужбовців....

16:46, 23 Червня, 2026

У селі Шацьк у Волинській області 20–21 червня відбувся відкритий футбольний турнір серед Захисників України. Команда Кіровоградщина здобула третє місце на змаганнях. Про це роз...

16:31, 23 Червня, 2026

Щоб не витрачати години на виснажливе прибирання стінок і дна вашого басейну ручною щіткою, достатньо делегувати цю роботу сучасній техніці. Якщо ви вирішите купити пилосос для ...

16:19, 23 Червня, 2026