Дні жалоби: три громади на Кіровоградщині повідомили про втрати військових

Олександрійська, Знамʼянська та Великовисківська громади на Кіровоградщині повідомили про втрати військовослужбовців.
Олександрійська міська рада повідомила, що 15 травня 2025 року під час бойового завдання у Бахмутському районі Донецької області загинув 30-річний Владислав Шлома. Мав звання солдата.

За інформацією Олександрійської міської ради, 1 жовтня 2025 року під час бойового завдання біля села Олексіївка Сумського району Сумської області загинув 35-річний Павло Борисов.

Про час і місце прощання із захисниками повідомлять додатково.
Як повідомили у Знамʼянській громаді, 17 червня 2026 року під час лікування помер солдат Сергій Стельмах, 1975 року народження.
Із червня 2024 року служив на посаді водія-стрільця 72-ї окремої механізованої бригади. Мав статус учасника бойових дій та ветерана війни.

Великовисківська громада повідомила, що 24 червня 2026 у селі Мар’янівка відбудеться прощання з Олександром Сівіріним:
- о 9:40 — формування «живого коридору» (маршрут пролягатиме від в’їзду в село Мар’янівка центральною вулицею до Будинку культури);
- о 10:00 — церемонія прощання біля Будинку культури.




