Сергій Фоменко в “Ранковій каві”(ВІДЕО)

14:00, 23 Грудня, 2011

Буквально за декілька хвилин у Кіровограді в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Бойченка розпочнеться прес – конференція та творча зустріч з лідером гурту «Мандри» Сергієм Фоменком.

Нагадаємо – в рамках зустрічі лідер «Мандрів» презентуватиме новий альбом гурту “Світ” та розповість про найближчі плани колективу, зокрема – тур Кіровоградщиною, під час якого «Мандри» заграють в Олександрії, Світловодську та Кіровограді.

На цю хвилину Сергій Фоменко встиг погостювати в ефірі розважальної програми “Ранкова кава”, яка виходить на КОДТРК, та завітати на ефір телеканалу “ТТV”.

 

Організаторами зустрічі виступила Асоціація молоді Кіровоградщини “Златопілля”.

Отже, “Мандри” у повному складі завітають до нашого міста 25 лютого, “Гречка” розповідатиме про всі цікавинки, пов’язані з перебуванням гурту на Кіровоградщині, а поки що пропонуємо переглянути запис прямого ефіру з лідером гурту “Мандри” Сергієм Фоменком на КОДТРК в ефірі ранкової розважальної програми “Ранкова кава”:

 

Останні новини по темі
Персональна виставка Степана Ніколенка в Кіровограді
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Персональна виставка Степана Ніколенка в Кіровограді
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua "Спорт для всіх" в зимові свята!
“Спорт для всіх” в зимові свята!
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024