Культура

На проведення фестивалю "Кропивницький" у 2019-му році коштів виділять більше

. 3292

Національний мистецький фестиваль "Кропивницький" наступного року матиме фінансування більше, ніж цьогоріч і торік, тобто понад 7,5 млн грн.

fekro 1

Про це сьогодні, 29 листопада, на запитання журналіста «Гречки» про те, чому не видно в держбюджеті виділених коштів на проведення фестивалю в наступному році розповів ініціатор фестивалю "Кропивницький", нардеп Олександр Горбунов: 

- Чому в бюджеті на наступний рік не видно фестивалю «Кропивницький»? Враховуючи весь той супротив, спроби обруднити фестиваль на території міста ми просто не стали прописувати його окремим рядком. Фестиваль однозначно є. Він передбачений в бюджеті Міністерства культури. Фестиваль буде. На нього виділяється трошки більше коштів, ніж в цьому році і попередньому.

Однак конкретної суми, виділеної на фестиваль, пан Горбунов не назвав. Зауважив лише, що про кошти, виділені на фестиваль можна буде дізнатися вже після 1 січня, згідно з правилами бюджетування.

- Фестиваль буде класний.  Наразі ми розглядаємо три концепції проведення фестивалю, - каже Олександр Горбунов.

Також нардеп розповів, що так і не знайшов підтримки в місцевої влади, аби облаштувати на території Ковалівського парку для проведення фесту літнього амфітеатру на базі наявного майданчику зі сценою.

- На жаль, наразі я отримав відповідь від міського голови, що вони не можуть реалізувати цей проект у зв’язку з накладеним арештом ще з 2009-го року на все майно і земельну ділянку парку Ковалівського, - відзначив Олександр Горбунов.

Нагадаємо, фестиваль "Кропивницький" цьогоріч проходив в місті в різних локаціях вже вдруге. Кропивничани та гості міста мали можливість протягом 29 серпня-2 вересня побачити музичні, театральні виступи та арт-перфоманси.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама