На Кіровоградщині у браконьєрів вилучили понад 700 кілограмів риби

13:30, 11 Травня, 2018

На Кіровоградщині у рамках профілактичних заходів на Кіровоградщині вилучено понад 700 кг незаконно виловленої риби.

Як повідомили у секторі комунікації поліції Кіровоградської області, із початку операції під умовною назвою «Нерест» поліцейські разом із працівниками Державного агентства рибного господарства, Державної служби морського та річкового транспорту та Державної екологічної інспекції вже здійснили 15 спільних рейдів. Також до проведення відпрацювання задіяно понад 70 представників громадських формувань.

У результаті вжитих заходів працівники поліції викрили 26 порушників, із яких 24 притягнуто до адміністративної відповідальності. Зокрема, 19 осіб – за порушення правил використання об`єктів тваринного світу (ст. 85 КУпАП) та 5 – за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу (ст. 88-1 КУпАП).

Також у рамках операції на території Онуфріївського району було викрито двох осіб, у яких виявлено більше 130 кілограмів риби та сітки. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.

Загалом із початку проведення відпрацювання у порушників вилучили понад 700 кг незаконно виловленої риби, а також знаряддя незаконного вилову – майже 2400 метрів рибальських сіток та 3 плавзасоби.

Робота у даному напрямку продовжується. Профілактичні заходи з охорони водних біоресурсів, контролю пересування плавзасобів у місцях нересту водних біоресурсів у нерестовий період, а також виявлення порушень правил рибальства та фактів незаконної реалізації об`єктів тваринного світу триватимуть до 9 червня.

Останні новини по темі
У Ленінському суді перенесли розгляд справи по розстріляних спецпризначенцях
1 2
У Кропивницькому обговорили впровадження електронного квитка в громадському транспорті
Читайте також

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024

У Кропивницькому, на березі Інгулу, звільнять земельну ділянку, яку незаконно використовували під автомобільну стоянку....

12:34, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині сім медзакладів отримали електромобілі за рахунок держбюджету.

12:10, 12 Липня, 2024