На Кіровоградщині встановили особу телефонної злодійки
У Світловодську крадіжками мобільних телефонів займалася 43-річна місцева жителька.
Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.
Жінка знайомилася з чоловіками, розпивала з ними алкогольні напої, а потім обкрадала. За вчинене їй загрожує кримінальна відповідальність.
– Потерпілий у вечірній час відпочивав у кафе. Там він познайомився з жінкою, з якою вони разом вживали алкогольні напої. Через деякий час вирішили піти до магазину за додатковою порцією алкоголю, втім торговельний заклад був уже зачинений. «Подруга» повернулася до кафе, а чоловік залишився біля магазину. Саме там його і помітила злодійка, коли вже поверталася додому. Побачивши поряд із громадянином телефон, забрала його з собою. Наступного дня жінка віднесла засіб зв’язку до знайомого у магазин. Нині викрадене вилучено, – повідомив начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий.
За цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Крім того, було встановлено причетність зловмисниці до крадіжки ще одного мобільного телефону, скоєної через декілька днів. За попередніми даними, з іншим потерпілим громадянка відпочивала у тому ж кафе.
Після з’ясування всіх обставин злочину, буде остаточно кваліфіковано дії особи.




