Гроші хороші: як заощаджувати при плануванні бюджету (ПОДКАСТ)

11:33, 19 Вересня, 2023

 

У сьомому випуску подкасту «Гроші хороші» Павло Іванов та автор курсу з фінансової грамотності для всеукраїнської мережі освітніх закладів «Гончаренко центр» Андрій Флоренко обговорили найпоширеніші поради з інтернету щодо економії грошей.

Ведучий подкасту Павло Іванов відібрав 12 поширених у мережі порад щодо того, як можна економити гроші, і обговорив їх з Андрієм Флоренко. Наприклад, часто зустрічажться порада розподілити витрати по формулі 50/30/20. Тобто половина надходжень спрямовується на базові витрати (комунальні платежі, оренда тощо), третина – на забаганки і подорожі, а 20 відсотків – на заощадження і інвестиції.

«Це інформація на рівні тієї, що начебто кожна людина має випивати по два літри води на день. Тото обґрунтувань цієї цифри немає. У нас багато людей, які працюють за мінімальну зарплату, тому говорити, що саме такі відсотки підійдуть всім, ми не можемо», – зазначив Андрій Флоренко.

У сьомому випуску «Гроші хороші» розкажуть:

  • навіщо потрібна фінансова подушка безпеки;
  • як автоматизувати відкладання грошей;
  • чи варто користуватися програмами лояльності та дисконтними картками;
  • скільки можна накопичувати, відкладаючи монети;
  • як уникнути імпульсивних покупок;
  • як використовувати кешбек;
  • як заробити на непотрібних вам речах.

Нагадаємо, «Гречка» запускає подкаст «Гроші хороші» для всіх, хто хоче грамотно розпоряджатись грошима та захистити свої заощадження. 

Зазначимо, ми вже розповідали як уникнути шахрайств із банківськими картками, про про кредити та як і навіщо планувати сімейний бюджет.

 

Останні новини по темі
Перемогли у конкурсі бізнес-проєктів: на Кіровоградщині зʼявляться Центр очищення води та ферма із сироварінням
Depositphotos 227035860 S
YouTube 4olovik
Як набрати передплатників на YouTube: секрети успішного маркетингу
Читайте також

Приміщення колишнього кінотеатру “Мир” у Кропивницькому, яке належало Ігореві Шарову, отримало нового власника. “Гречка” розповідає, хто він і що буде у приміщенні....

11:25, 17 Квітня, 2024

У Кропивницькому на вулиці Великій Перспективній поблизу лікарні “Ацинус”, всохли сакури, які пересадили у 2022 році. ...

09:45, 17 Квітня, 2024

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024