Підкупу виборців не було. Олександр Шаталов програв позов проти Андрія Табалова

10:51, 25 Жовтня, 2012

Позовні вимоги кандидата від партії регіонів у 99-му виборчому окрузі Олександра Шаталова проти кандидата у депутати у цьому ж окрузі Андрія Табалова відхилено у повному обсязі. Кіровоградський адміністративний окружний суд визнав, що на відео, яке є єдиним доказом у справі, відсутній факт підкупу виборців кандидатом від опозиції. Жодних інших вагомих доказів у справі сторона позивача надати не змогла.

Нагадаємо, що кандидат від партії регіонів подав до суду, посилаючись на відеосюжет у програмі «Погляд» на каналі Кіровоград. В сюжеті йшлося про події 20 жовтня 2012 року, коли на територію Кіровоградського хлібозаводу увірвалися невідомі люди. Як пізніше з’ясувалося – це були представники правоохоронних органів. Правоохоронців супроводила знімальна група каналу Кіровоград(що стало зрозумілим після того, як на місце події прибув гендиректор телерадіокомпанії Вадим Мурований). Місце події відвідали також вищі чини міліції та сам кандидат від ПР.

22 жовтня кандидат у народні депутати Андрій Табалов розповсюдив заяву, в якій йдеться про те, що події 20 жовтня є заздалегіть спланованою провокацією, спрямованою на дискредитацію опозиції. Також в заяві йдеться про те, що сюжети на каналі Кіровоград змонтовані на основі сфабрикованих відеоматералів невідомого походження. Ці відеоматеріали і стали підставою для подання трьох судових позовів проти кандидатів від Об’єднаної опозиції та ВО «Батьківщина» і саме їх суд визнав недостатнім доказом у справі.

Прес-служба кандидата у народні депутати України у 99-му виборчому окрузі Андрія Табалова

Останні новини по темі
130-річчю Театру Корифеїв присвячується
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua 130-річчю Театру Корифеїв присвячується
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Жінка сама впала зі скутера, а голова РДА кинувся їй на допомогу!
Жінка сама впала зі скутера, а голова РДА кинувся їй на допомогу!
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024