У Кіровограді навчатимуть любити

14:34, 09 Листопада, 2012

У Кіровограді відбудеться 24-годинний психологічний марафон на тему «Любов, прихильність і близькість»!

Марафон – це інтенсивний тренінг, побудований з використанням елементів «групової динаміки». Марафон проходить в групах до 15 чоловік. У групі беруть участь і чоловіки, і жінки будь-якого віку. Таким чином, досягається природна реакція групи на кожного учасника, максимально наближена до тих реакцій, який кожен з учасників викликає на себе в повсякденному житті.

Група триває 24 години з невеликими перервами для відпочинку. Це оптимальний час, необхідний і достатній групі для того, щоб її учасники зіткнулися з тим, що заважає їм жити і не дає спокою. Психологічний марафон – це яскравий, насичений, багатий і дуже корисний життєвий досвід, що допомагає дізнатися і зрозуміти більше про себе, про взаємини між чоловіком і жінкою, і про те, як навчитися взаємодіяти зі значимими для нас людьми, водночас не втрачаючи і помічаючи себе та іншого .

Для чого це необхідно? Любов – наріжний камінь усіх людських стосунків. Вона помітно впливає на наші цінності, психологічне і фізичне самопочуття, здатність виражати і отримувати турботу, приймати себе і інших. Іншими словами, вона впливає не тільки на якість наших взаємин, але і здатність отримувати задоволення від життя. Позитивні взаємозв’язку приносять багато радості, негативні, навпаки, багато болю.

Беручи участь в Марафоні, ви маєте можливість зрозуміти те, як особисто ви вибудовуєте свої взаємини, у вас з’явиться можливість відповісти собі на питання про те, чого ж ви по-справжньому хочете від них. Також, ви отримаєте досвід теплих і довірчих відносин і групову підтримку. «Марафонський досвід» підсилює чутливість до різних відтінків міжособистісних комунікацій, зменшує відчуженість, підвищує самооцінку, збільшує самоприйняття. І найважливіше: ви отримаєте новий досвід, який можна використовувати в реальних відносинах і в реальному житті.

Ведучі:
Мазур Марія (м. Одеса) – психолог. Область професійних інтересів: індивідуальна та групова робота, робота з психологічними кризами і травмами, робота з підлітками.
Решетніков Родіон (м. Кіровоград) – психолог, науковий кореспондент Інституту психології Г.С.Костюка НАПН України. Область професійних інтересів: індивідуальна та групова робота, сімейне консультування, робота зі сновидіннями.

Дата проведення: 1-2 – грудня 2012 року. Вартість участі: 500 грн. У разі виникнення питань і для запису прохання звертатися до Решетнікову Родіону за телефонами: 0955968482, 0931904835.

Місцезнаходження: Кіровоград, Україна
Початок: 1 грудня в 11:00
Закінчення: 2 грудня в 11:00

Фото звідси

Останні новини по темі
Свято на кістках мовного зубожіння
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Свято на кістках мовного зубожіння
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Вулицю Орджонікідзе знову перериють…
Вулицю Орджонікідзе знову перериють…
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024